Zobrazit

Všechny produkty

Typ

AAA
AA
C
D
9V
CR2016
CR2025
CR2032
CR2430
CR2450
23AE (MN21)

CenaKnoflíkové lithiové baterie

Nabídka speciálních lithiových knoflíkových baterií a alkalických baterií s vysokým napětím od společnosti Verbatim dokáže napájet širokou škálu malých přenosných přístrojů včetně 3D brýlí, dálkového ovládání a kamerového vybavení.

 

Zobrazit podrobnosti

Kompaktní nabíječka se zástrčkou pro EU

Nová kompaktní nabíječka Verbatim je určena k nabíjení baterií NiMH typu AA a AAA. Tato ekologická nabíječka, určená k nabíjení dobíjecích baterií (jedna dobíjecí baterie odpovídá 500 až 1 000 alkalickým bateriím), přispívá k výrazné úspoře nákladů.

Alkalické baterie

Abyste měli jistotu, že budou mít všechna vaše zařízení vždy dostatek energie, nepoužívejte nic jiného než spolehlivé alkalické baterie Verbatim s dlouho životností. Baterie Verbatim jsou až 4krát silnější než zinkouhlíkové baterie, mají vyšší hustotu a tenčí obal, takže nezabírají místo pro aktivní součástky a zvyšují tak výstupní výkon.

Zobrazit podrobnosti

Nabíjecí baterie Premium

Berta ohled na svou peněženku a planetu a používejte naše vynikající nabíjecí baterie, které mohou být dobíjeny více než 1 000krát. Jsou ideální pro neúsporná elektronická zařízení, jako jsou velké hračky a výpočetní zařízení.

Zobrazit podrobnosti