Verbatim vyvinul nové 24x rychlostní CD-RW media, čímž opět potvrdil svoji čelní pozici v tomto odvětví.

14/11/2002
Díky vývoji dvou unikátních technologií jimiž jsou Adavance Super Eutectic Recording Layer ( Advanced-SERL ) a nová metoda nahrávání se Verbatim může pyšnit titulem prvního a momentálně jediného výrobce 16x-24x rychlostního CD-RW media.


Advanced-SERL, nově patentovaná nahrávací vrstva, byla vyvinuta mateřskou společností Verbatimu, kterou je Mitsubishi Chemical Corporation.Tato nová vrstva zaručuje vysokou spolehlivost a špičkovou kvalitu při 24x rychlosti. Advanced-SERL kompletně eliminuje problémy, které vznikají při přepisu a mazání starých souborů a taktéž podstatně zredukoval hluk, který nastává při vymazávání/přepisu.Dlouhá životnost je samozřejmě zaručena.

K tomu aby se dosáhla nejvyšší přepisovací rychlost (16x-24x), Verbatim používá novou metodu při zápisu, která se nazývá 2T Writing Strategy.

Tato nová metoda je potřebná k tomu aby při 24x a vyšší rychlosti nahrávání se stačil vygenerovat tzv. „cooling time“ pro vytvoření stabilních amorfních značek.

2T Writing Strategy eliminuje všechny dřívější problémy se stabilitou při nahrávání a zaručuje vysokou kvalitu při mazání. 2T Writing Strategy byla uznána jako převratná novinka v ultra-speed recording a získala širokou podporu výrobců mechanik/IC a byla uznána jako standard pro 24x CD-RW nahrávání.


Poslední vydání Oranžové knihy část III Vazba 3 detailně popisuje Ultra-Speed CDRW media.Disk, který může být nahrán a vymazán při rychlosti 16x-24x pouze v mechanikách nesoucích Ultra-Speed CDRW logo, poskytuje zpětnou kompatibilitu při čtení v tzv. multi-read CD/DVD-ROM mechanikách, 2x-4x a 10x-12x mechanikách.

Díky schopnosti podporovat jak CAV a P-CAV nahrávání při 16x-24x rychlosti jsou nová Ultra Speed 16x-24x CD-RW disky od Verbatimu nejlepším řešením při používání Mt Rainier-compliant CD-RW vypalovaček.Disk zaručuje výjimečný výkon pro náhodný přístup k aplikacím, jakými je ukládání dat, zálohování a archivace kde je požadována vysoká nahrávací rychlost v CAV modu.

Na Verbatim DataLife Plus 16x-24x CD-RW disky lze přepisovat více než 1000 a spolehlivá životnost pro archivaci je více než 30 let, což dělá z těchto medií jedno z nejlevnějších a velmi efektivních řešení na ukládání dat pro širokou škálu aplikací.

Aby se zajistila co nejširší kompatibilita s Ultra Speed CD-RW mechanikami, Verbatim poskytuje jeho 16x-24x CD-RW disky na testování největším výrobcům Ultra-Speed CD-RW mechanik.

Nové Verbatim DataLife Plus 16x-24x CD-RW disky jsou dostupné v balení po 10ks nebo po 1ks ve specializovaných obchodech, internetových obchodech a u distributorů Verbatimu od Října 2002.

Poznámka pro editory:

Verbatim patří do skupiny Mitsubishi Chemical Corporation a poskytuje produkty na zálohování dat, počítače, spotřební materiály, tonery, foto papíry a jiné příslušenství patřící do tohoto odvětví, které zaručuje hodnotné řešení pro zákazníky a koncové uživatele.

Verbatim je v současné době jedinou firmou na světě, která navrhuje, vyrábí a dodává na trh vysoce výkonné, velmi kvalitní CD-R, CD-RW, DVD-R a DVD-RW media, kompletní řadu 3,5“ a 5,25“ MO medií.Navíc je nabídka obohacena o datové pásky, tonery, foto papíry, digitální přístroje a paměťové karty.Posted by Jonny Hubner at 5:10 PM email story