Novinky

Verbatim announces entry into 3D printing market at IFA with high quality range of plastic filaments

Europe’s largest consumer show will see leading computing consumables brand Verbatim launch PLA and ABS plastic filaments for 3D printers which ensure consistent feed and stable printing IFA – Berlin, Germany  Verbatim – Hall 17, Stand 100
11/08/14

Přečtěte si více


Verbatim zvyšuje atraktivitu přenosných nabíječek s novými modely a elegantním redesignem

Praha, 19. srpna 2013 – Verbatim představuje novou generaci svého úspěšného portfolia přenosných nabíječek a rozšiřuje rozsah své nabídky na sedm modelů. Velmi snadno ovladatelné napájecí zdroje, včetně populární ultratenké či nabíječky na AA baterie, nyní nabízí také tři elegantní modely vybavené dvojicí USB konektorů a dvě přenosné nabíječky, každou s jinou kapacitou baterie. Díky tomu si mohou fanoušci přenosné elektroniky vybírat z širší nabídky spolehlivých a špičkových nabíječek než dříve.
19/08/13

Přečtěte si více


Verbatim rozšiřuje stylovou kolekci obalů Folio pro iPad, iPad Mini, Galaxy Note a Galaxy Tab

Praha, 25. července 2013 – Verbatim, průkopník v oblasti ukládání dat a vycházející hvězda příslušenství pro tablety, e-čtečky a chytré telefony, představil nové modely z atraktivní řady obalů Folio určených k ochraně elektronických zařízení před každodenním opotřebením.
15/07/13

Přečtěte si více


Verbatim MediaShare Wireless uchovává, streamuje a sdílí multimediální obsah, ať už jste kdekoliv

Praha, 25. června 2013 – Verbatim, přední světový průkopník technologií pro elektronické uchovávání dat, představuje MediaShare Wireless – přenosné zařízení, které se propojí pomocí Wi-Fi až s pěti tablety a chytrými telefony najednou, a umožní na nich současně prohlížet, přehrávat, streamovat a zálohovat fotografie, videoklipy a hudbu, a nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíte.
01/07/13

Přečtěte si více


Restaurace Bilbao Berria v Barceloně výrazně uspoří za energii díky LED osvětlení Verbatim

Modernizace osvětlení přinesla srdečnou atmosféru do klíčových prostor restaurace a vlastníkům rychlou návratnost investic
10/06/13

Přečtěte si více