Archivujte fotky na tři kliknutí

05/03/2009

Hledání konkrétních fotografií na domácím počítači či vypalování DVD není vždy pro každého hračkou. To je také důvod, proč Verbatim vyvinul DVD-R obsahující předinstalovaný software, který uživatele spolehlivě celým procesem provede. Software se automaticky spustí, a poté sám vyhledá veškeré fotografie uložené v PC, takže uživateli stačí jen kliknout na volbu „Vypálit“ a jeho vzpomínky se uloží na DVD. V manuálním režimu podporuje PhotoSave DVD funkci „search & burn“, která umožňuje archivovat snímky na PC přímo z připojeného digitálního fotoaparátu. S úložnou kapacitou 4,5 GB pojme DVD až 2 000 fotografií v 80 různých formátech. PhotoSave DVD navíc umožňuje zápis do několika sekcí: uživatel neustále vidí, kolik zbývá na disku volného místa, takže další fotografie může snadno přidat kdykoli později. Data přesahující 4,5 GB se automaticky rozdělí mezi několik disků PhotoSave DVD.

„Díky Verbatim PhotoSave DVD je dlouhodobé archivování jednodušší než kdykoli předtím. Zvládnou to dokonce i uživatelé, kteří ještě nikdy nevypalovali žádné CD ani DVD. Toto DVD kombinuje uživatelskou přívětivost se spolehlivostí a kompatibilitou, jimiž jsou média Verbatim pověstná,“ vysvětluje Torsten Leye, Marketing Manager Optical, Verbatim EUMEA.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_PhotoSaveDVD.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_PhotoSaveDVD_Reflect.jpg


O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 233 342 824
E-mail: bena@east-side-consulting.com

 

Posted by at 10:29 AM email story