Bluetooth reproduktor pro vᚠmobil

03/11/2009

I přes své malé rozměry a hmotnost dokáže Verbatim Bluetooth Audio Cube vydávat hudbu s opravdovým rázem – dostatečným pro jednu velkou místnost – a protože jeho strany měří pouhých 70 mm, pohodlně se vejde do kapsy a je tak perfektní pomůckou pro kempinkový výlet nebo letní večer v zahradě.

Reproduktor má bezdrátový dosah 8 metrů a jakmile jej připojíte ke svému Bluetooth zařízení, stačí už jen stisknout příslušné tlačítko pro přehrávání hudby. Součástí balení je také konvenční stereo audio kabel (3,5mm), který umožňuje připojení Bluetooth Audio Cube i k zařízení nepodporující Bluetooth a použít jej jako standardní stereo reproduktor. Jeho maximální výkon jsou 3 watty, disponuje frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz a o napájení se starají čtyři AA baterie.

Bluetooth Audio Cube je k dostání v obchodech za 1 109 Kč (doporučená maloobchodní cena).

Obrázky jsou ke stažení na:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/AudioCube_close.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/AudioCube_WHITE_Off.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/Audio Cube_WHITE_blue.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/AudioCube_BLACK.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/AudioCube_Package.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/AudioCube_Package3D.jpg

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 737 283 079
E-mail: bena@east-side-consulting.com

 

Posted by Beth Morse at 4:22 PM email story