Oslňující vzhled: Média LightScribe DVD+R od Verbatimu v pěti nových metalických barvách

13/12/2007

Druhá generace médií LightScribe DVD+R od Verbatimu je nyní dostupná v šesti barvách. Nové metalické tóny více zvýrazňují potisk disků, což jim přináší živější a pestřejší vzhled.

Technologie LightScribe je velice jednoduchá na obsluhu, stačí se jen držet osvědčeného pravidla „vypálit–otočit–vypálit“. Používání pestrobarevných disků Verbatim LightScribe DVD+R přináší eleganci zřetelného, pololesklého potisku. Ať už jde o fotografie, grafiku či text, vše lze korektně vypálit laserovým paprskem na barevný povrch disků, takže jejich tradiční ruční popisování je již definitivně minulostí.

Aktualizovaný software pro používání systému LightScribe navíc umožňuje dosáhnout ještě oslnivějších výsledků než kdy dříve. Potisk nad záznamovou vrstvou disku lze nyní navrhnout a vypálit během 20 minut prostřednictvím libovolné mechaniky vybavené technologií LightScribe. Aby bylo možné disk na záznamové straně potisknout, stačí médium ve vypalovačce jednoduše otočit poté, jakmile jsou na něj uložena požadovaná data. Nové LightScribe disky od Verbatimu podporují rychlost zápisu 16x a disponují kapacitou 4,7 GB.

„LightScribe média Verbatim jsou vhodné především pro uživatele notebooků, kteří chtějí vytvářet profesionálně vyhlížející disky i na cestách,“ poznamenal Torsten Leye, Marketing Manager Optical Verbatim EUMEA. „Ale stejně tak pro kohokoliv, kdo chce mít své snímky z prázdnin uložené bezpečně a přehledně, a také pro ty, kteří chtějí věnovat vlastní vypálená DVD média jako dárek, jsou disky Verbatim LightScribe DVD+R v nových barvách tou správnou volbou,“ pokračuje Leye.

Pro navrhování vlastních potisků médií nabízí Verbatim softwarový nástroj „LightScribe Template Labeler“, který je zdarma ke stažení na stránce: www.lightscribe.com. Tento software umožňuje jednoduchou tvorbu a prohlížení grafických potisků, a to v kterékoliv z šesti barev, které jsou u LightScribe disků použity. „Jediným kliknutím myší můžete přidávat fotografie či text do návrhu potisku. Nástroj se sám postará o správné zarovnání požadovaného obsahu,“ uvedl Leye. „Velice prospěšný je tento nástroj před zahájením samotného procesu vypalování, kdy se uživatel může podívat, jak bude potištěné médium v konkrétním barevném provedení vypadat.“

Obrázky jsou ke stažení na:
http://212.79.62.150/Verbatim_LS_Colour_DVD+R_Green_Motive1.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim_LS_Colour_DVD+R_Motive2.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim_LS_Colour_DVD+R_Cyan1.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim_LS_Colour_DVD+R_range1.tif
http://212.79.62.150/Verbatim_LS_Colour_DVD+R_range2.tif

O společnosti Verbatim

Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média blu-ray a HD DVD. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com


Kontakt pro média:

LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 233 342 824
E-mail: lukas.bena@cwprg.cz

 

Posted by Beth Morse at 4:03 PM email story