Krabička na data, která je šik

30/11/2009

Každý z nás upřednostňuje nákup věci, která dobře vypadá. Se stylovým 1,8“ Pocket Drive, který se vejde do dlaně a váží jen 85 g, s sebou můžete nepřetržitě nosit až 250 GB dat – což je ekvivalent 113 636 fotografií, 62 500 písniček v MP3, nebo 500 videonahrávek* na zařízení, které není větší než mobilní telefon. Pocket Drive v atraktivním černém hliníkovém pouzdře je dostatečně malý a šikovný na to, aby se perfektně hodil pro každou příležitost.

Praktický software pro zálohování a synchronizaci dat
Kromě vizuálních předností a velké kapacity má disk i další funkce a výhody. Modrá LED dioda na čelní straně disku signalizuje přenos dat, zatímco předinstalovaný software Dmailer umožňuje zálohování dat včetně šifrování záloh. Na disku najdeme také synchronizační software od Verbatimu, který umožňuje jednoduchou synchronizaci dat mezi PC a externím pevným diskem. Aplikace pracuje se všemi typy souborů a umožňuje synchronizaci jak e-mailových schránek, tak i například oblíbených webových stránek, které máte uložené ve svém internetovém prohlížeči.

  • Kapacita: 250 GB
  • Rozměry: 90 x 64 x 14 mm
  • Hmotnost: 85 g
  • Černý uzavíratelný váček na přenášení
  • Zálohovací software Dmailer
  • Synchronizační software Sync

*Přibližný počet obrázků, písniček a videonahrávek na základě průměrné velikosti souboru, která se liší v závislosti na použitém hardwaru či fotoaparátu. Předpoklady: Fotografie – JPEG v rozlišení 10 mpx = 2,2 MB/obrázek. Hudba – 1 minuta při datovém toku 128 kbps = 1 MB. Video - H.264 320 x 240 AAC Audio = 1 hodina = 500MB.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PocketDrive_Christmas.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/pocket_drive.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PocketDrive_package.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PocketDrive_desktop.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PocketDrive_ManJacket.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PocketDrive_Handbag.jpg

Posted by Beth Morse at 12:37 PM email story