Corporate News

Verbatim announces entry into 3D printing market at IFA with high quality range of plastic filaments

Europe’s largest consumer show will see leading computing consumables brand Verbatim launch PLA and ABS plastic filaments for 3D printers which ensure consistent feed and stable printing IFA – Berlin, Germany  Verbatim – Hall 17, Stand 100
11/08/14

Přečtěte si více


Verbatim plánuje masivní růst v oblasti osvětlení s novými produkty pro profesionály a spotřebitele

Praha, 25. února 2013 – Protože trh s LED osvětlením neustále vzkvétá, přichází společnost Verbatim co nejrychleji s novými špičkovými produkty, aby se podílela na tomto očekáváném růstu. Pro Verbatim představuje tato expanze do oblasti LED osvětlení základ budoucích obchodních aktivit. Očekává se, že tržby z LED produktů z nich učiní do roku 2015 jednu z nejdůležitějších kategorií produktů v portfoliu značky Verbatim.
25/02/13

Přečtěte si více


Verbatim nabídne v Evropě vodní filtry značky Cleansui

Praha, 5. října 2011 – Verbatim se od ledna 2012 stane distributorem konvicových a kohoutkových řešení značky Cleansui včetně souvisejících filtračních doplňků v Evropě, Rusku, Společenství nezávislých států, na Blízkém východě a v Africe (EMEA). Vodní filtry Cleansui jsou v současnosti vyvíjené a prodávané mimo region EMEA společností Mitsubishi Rayon Cleansui Co., což je jeden z předních hráčů na trhu vodních filtrů v Japonsku.
04/10/11

Přečtěte si více


Významné posílení na trhu USB flash disků v prvním čtvrtletí

Verbatim zůstává v čele trhu optických nosičů již osmým rokem v řadě Praha, 8 srpna 2011 – Rok 2010 a první čtvrtletí roku 2011 přineslo Verbatimu pozitivní výsledky jak na trhu optických nosičů, tak i v oblasti USB flash disků. Značka Verbatim zůstává neohroženým lídrem optického sektoru a soustředí se na udržení třetí příčky mezi výrobci USB flash disků.
15/08/11

Přečtěte si více


IFA 2011: Verbatim představuje nové SSD a LED produkty

Praha, 28. července 2011 – Verbatim představí na letošním veletrhu IFA, konajícím se v Berlíně od 2. do 7. září, své poslední inovace z oblasti ukládání dat a osvětlení. Stánek Verbatimu se bude nacházet v hale č. X19, stánek č. 218, kde návštěvníci uvidí nová SSD řešení Verbatim stejně jako široké portfolio retailových i profesionálních LED světel, které společnost uvede na trh v září.
29/07/11

Přečtěte si více