Blesková 32GB SDHC flash karta třídy 6 od Verbatimu

05/03/2009

“Nejnovější výkonnou SDHC kartou, která pojme až 32GB dat, rozšiřuje Verbatim svou produktovou řadu flash. Společnost tak reaguje na rostoucí poptávku po rychlých záznamových kartách s vysokými kapacitami,” říká Hans Christoph Kaiser, Business Development Manager Flash and USB Memory, Verbatim EUMEA.

Nová flash karta patří do třídy 6, tedy nejvyšší dostupné rychlostní třídy. Uživatelé na ni mohou uložit více než deseti tisíc JPEG fotografií z 10-megapixelového fotoaparátu nebo až 4 hodiny videa nahraného HD videokamerou v maximálním rozlišení. “To znamená, že karta je vhodná nejen pro profesionální digitální fotografování a sériové pořizování snímků, ale také pro záznam videa s nejnovějšími HD videokamerami,” dodává Kaiser.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_SDHC32GB_Card_Reflect.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_SDHC32GBCard.jpg

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 233 342 824
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by at 10:34 AM email story