Vydejte se na lov myší

22/04/2009

Wireless Laser Notebook Mouse
Model Wireless Laser Notebook Mouse je vhodný především pro notebooky. USB přijímač je šikovně připevněn ke spodku myši, takže jej neztratíte třeba při přenášení. Stejně jako ostatní myšky Verbatim, i tato se vyznačuje třemi stupni citlivosti pohybu (až do hodnoty 1600 dpi) a dále třemi individuálně nastavitelnými tlačítky, takže můžete jedním klikem vykonávat vaše oblíbené nebo často opakované funkce. V závislosti na tom, zda upřednostňujete maximální přesnost pohybu například při úpravě fotografií, anebo naopak svižné manévry při hraní her, si můžete přesně vybrat citlivost kurzoru, která vám nejvíce vyhovuje – k dispozici jsou tři různá nastavení - 800, 1200 a 1600 dpi. Pokud jsou v myši vložené baterie, aktuální nastavení DPI signalizuje světelný indikátor:
Zářící: 1600 dpi
Ztlumený: 1200 dpi
Zhasnutý: 800 dpi

Wireless Bluetooth Laser Notebook Mouse
Model Bluetooth Laser Notebook Mouse byl vyvinut zejména pro MacBooky a notebooky a je tudíž ideální pro mobilní použití, čemuž odpovídá i bezdrátová technologie Bluetooth. Spárování bluetooth a PC nebo notebooku je rychlé a jednoduché. Myš je schopná úpravy fotografií s přesností jednoho pixelu, ale hodí se i pro bleskové manévry při hraní her. Bluetooth Laser Notebook Mouse se vyznačuje nastavitelnou citlivostí pohybu, kterou můžete využít k přizpůsobení rychlosti kurzoru.

Wireless Laser Desktop Mouse s dokovací stanicí
Wireless Laser Desktop Mouse od Verbatimu je vybavena moderní technologií, která díky laserovému snímači s vysokým rozlišením umožňuje mimořádně přesný pohyb. K této myši patří i dokovací stanice, která slouží jako nabíječka, čímž šetří energii baterií i peníze. Jakmile ji připojíte do USB portu, můžete ji ihned začít používat. Ergonomický design a velmi kvalitní laserový snímač zaručují precizní kontrolu pohybu při práci s jakoukoli aplikací.

Laser Desktop Mouse
Laser Desktop Mouse se může pyšnit absolutním komfortem a uživatelskou přívětivostí. Neklouzavý povrch umožňuje příjemnou manipulaci s myší, zatímco její tři programovatelná tlačítka mohou jedním klikem vykonávat klíčové funkce. Rolovací kolečko lze zároveň používat i jako klasické tlačítko, přičemž další dvě tlačítka jsou umístěna po straně. Pouhým dotykem si přizpůsobíte rychlost myši Laser Desktop Mouse tak, aby co nejlépe odpovídala vašim potřebám.

Všechny myši se dodávají se softwarem na CD a uživatelskou příručkou.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_BluetoothLaserNotebookMouse.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_BluetoothLaserNotebookMouse_packed.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_LaserDesktopMouse_flat.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_LaserDesktopMouse.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_WirelessLaserNotebookMouse_angled.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_WirelessRechargeableLaserMouse_angled.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_WirelessRechargeableLaserMouse_unpacked.jpg


O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 233 342 824
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by at 10:21 AM email story