Senzační zvuk doma i na cestách

22/04/2009

2.1 Multimedia Portable Speaker System
Zásluhou leskle černého gumového povrchu vypadá 2.1 Multimedia Portable Speaker System atraktivně, navíc díky přídavné brašně jej lze snadno přenášet a užívat si kvalitní zvuk, ať jste kdekoli. Sestava se napájí čtyřmi AAA bateriemi a je mimořádně vhodným doplňkem k MP3 přehrávačům, přenosným CD a DVD přehrávačům nebo notebookům. Díky síťovému adaptéru si ji ale snadno připojíte i k domácímu počítači. Satelity produkují výkon 2 W (RMS) a pracují ve frekvenčním rozsahu 120 Hz až 20 kHz, zatímco subwoofer s výkonem 1 W (RMS) nabízí rozsah 80 Hz až 2 kHz.

Desktop / Portable USB Speaker System
Stolní USB Speaker System, který je o něco větší než jeho přenosná verze, se pyšní povrchem ve stylu lakovaného klavíru a je ideální jako doplněk k domácímu počítači. Prostřednictvím 3,5mm jack konektoru je možné připojit sluchátka, sestavě dále nechybí ovládání hlasitosti a vypínač zvuku.

Portable USB Speaker System
Nízká hmotnost, snadné ovládání a stylový pryžový povrch dělají z Portable USB Speaker System ideálního hudebního společníka na cesty.

Obě USB sestavy mají zesílené, magneticky odstíněné 1-1/4" kovové reproduktory poskytující výtečnou zvukovou kvalitu s frekvenčním rozsahem 120 Hz až 18 kHz u stolního systému a 200 Hz až 18 kHz u přenosné verze. Díky Plug 'n' Play funkcionalitě není zapotřebí žádné zvukové karty – reproduktory jsou připravené k okamžitému použití po připojení k PC nebo notebooku.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_PortableUSBSpeakerSystem_packed.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_MultiMediaPortableSpeakerSystem_reflected.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_USBSpeakerSystem.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_MultimediaSpeakerSystem.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_PortableUSBSpeakerSystem.jpg

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 233 342 824
E-mail: bena@east-side-consulting.com

 

Posted by at 10:21 AM email story