Nahrávejte ve vysokém rozlišení s novým Blu-ray LTH diskem od Verbatimu s kapacitou 25 GB

04/03/2010
  • 25 GB je trojnásobkem až pětinásobkem kapacity běžného DVD-R
  • Ochranná vrstva HardCoat
  • Dlouhodobá životnost vhodná pro archivaci dat
  • Záznamová vrstva AZO zajišťuje optimální kvalitu zápisu
  • Vynikající rychlost přehrávání
  • Inkoustem potisknutelný povrch až k vnitřnímu kruhu (22 – 118 mm)

Nástup technologie Blu-ray vedl k představení vysokokapacitních optických disků, které uspokojují poptávku vyvolanou rapidním rozšířením televizorů s vysokým rozlišením (HDTV). S novým Blu-ray diskem BD-R 25GB 2x Printable LTH Type (LTH = „low to high in-groove recording“) Verbatim potvrzuje své technologické prvenství na poli optických úložných nosičů. Díky vysoké kapacitě 25 GB (až pětinásobné oproti běžnému DVD) je tento BD-R LTH disk od Verbatimu ideálním řešením pro dlouhodobou archivaci důležitých osobních či pracovních dat, stejně jako fotografií nebo videonahrávek. Nabízí dostatek prostoru pro až 135 minut (MPEG2) zábavy v HD kvalitě s dobou zápisu 45 minut, ale také inkoustem potisknutelný povrch až k vnitřnímu kruhu (22 – 118 mm).

Technologie Verbatim AZO a ochranná vrstva HardCoat

BD-R LTH Type používá osvědčenou technologii AZO od Verbatimu, která zajišťuje vynikající kvalitu a dlouhodobou spolehlivost záznamu. Má vysokou životnost a výbornou ochranu díky patentované technologii HardCoat – speciální vrstvě, která chrání disk před škrábanci, otisky prstů a prachem, čímž pomáhá eliminovat chyby během zápisu či přehrávání dat.

„Stejně jako je DVD nástupcem CD, Blu-ray je další generací optických nosičů, která přináší významné benefity v oblasti ukládání a archivace dat. Vzhledem ke stále rostoucímu objemu dat, který současné firmy generují, je obrovská kapacita formátu Blu-ray přesvědčivým argumentem. V oblasti CD-R a DVD-R jsme již mnoho let globálním lídrem na trhu. Bohaté zkušenosti nabyté vývojem úspěšných optických disků nyní využíváme k výrobě našich nových Blu-ray nosičů s technologií AZO a jsme první na světě, kdo s touto technologickou inovací přichází na trh. S pomocí našich technologických znalostí chceme přispět do každého sektoru a s tímto novým Blu-ray diskem činíme obrovský krok do budoucna,“ vysvětluje Torsten Leye, Marketing Manager Optical ve společnosti Verbatim EUMEA.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/BD_LTH.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/BD_LTH_angled.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/Spin_coating1.JPG
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/Spin_coating2.JPG

Popis obrázku “Spin_coating1”:
Odstředivé nanášení záznamové vrstvy LTH B-R (barvivo vypouštěné z trysky). Odstředivé nanášení je klíčový proces při výrobě LTH BD-R disku, používá se při vytváření záznamové vrstvy, krycí vrstvy i ochranné vrstvy.

Popis obrázku “Spin_coating2”:
Odstředivé nanášení záznamové vrstvy LTH B-R (barvivo rozprostírané roztáčením).

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků v kapesním formátu 4,57 cm (1,8“), přenosném formátu 6,35 cm (2,5“) a stolním formátu 8,89 cm (3,5“), a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je světovým lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Následujte nás na Twitteru: http://twitter.com/verbatim_cz

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 737 283 079
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by Beth Morse at 11:06 AM email story