Přesné, rychlé a nastavitelné

12/08/2008

Verbatim zařadil vyšší rychlost v bitvě o trh herního příslušenství a představil dvě myši pro hráče: Rapier V1 a Rapier V2. Díky nejnovější snímací technologii zvládají rozlišení až 3200 dpi, které zajišťuje vysokou přesnost pohybu a akceleraci až 20G se 40ips (V2) a 65ips (V1). Tyto vlastnosti řadí herní myši od Verbatimu mezi nejrychlejší na trhu. Při hraní mohou hráči zatížit své myši až sedmi závažími na V2 a pěti na V1 a zpestřit si tak požitek ze hry.

Přiložený software umožňuje hráčům uložit si svá individuální nastavení pro každý jednotlivý herní titul. K dispozici jsou také tři možnosti nastavení makra, které lze využít například při nepřetržitém střílení nebo pro pohyb ve first-person střílečkách. Herní myši jsou napájeny prostřednictvím USB konektoru, který je u modelu V1 pozlacený, čímž poskytuje kvalitnější připojení.

„Počítačové hry jsou stále realističtější a náročnější. S kvalitní technologií našich myší mohou hráči zdolat každou překážku a užijí si při hraní více zábavy,“ vysvětluje Kai Miroschnik, Business Development Manager, Verbatim EUMEA HDD. Funkčnost herních myší je možné podpořit podložkami Rapier Precision Gaming Pads od Verbatimu. Jejich speciálně upravený povrch poskytuje hráčům více kontroly při hře. Herní podložky, které jsou jen 0,5mm silné, mají na své spodní straně protiskluzový film zajišťující pevné přilnutí k povrchu.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_GamingMouse_Rapier_V1_package_angled.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_Rapier_V2_GamingMouse_unpacked.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_Rapier_MousePad_package.jpg

O společnosti Verbatim

Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:

LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 233 342 824
E-mail: bena@east-side-consulting.com

 

Posted by at 10:20 AM email story