Bezpečnost pro každého

12/10/2009

Ztráta nebo krádež USB disku může mít devastující následky, jestliže se důležitá osobní či finanční data dostanou do nesprávných rukou. Nový USB klíč Executive Secure od Verbatimu zabrání neoprávněnému přístupu prostřednictvím 256bitového hardwarového AES šifrování a hardwarového ovladače zabezpečení. Společně s integrovanou ochranou heslem nabízí vynikající zabezpečení dat uložených na snadno použitelném a spolehlivém USB disku. Po 20 neúspěšných pokusech o zadání hesla jsou veškerá data na disku automaticky smazána, takže neoprávněné osoby nemají žádnou šanci k nim proniknout.

Také USB rozhraní je fyzicky chráněno díky výsuvnému mechanismu, který eliminuje potřebu samostatného ochranného víčka. Užitečná vestavěná LED dioda signalizuje, kdy je disk v provozu a přenáší data, jejichž maximální rychlost čtení je 11 MB/s a zápisu až 8 MB/s.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://212.79.62.150/Verbatim/USB_ExecutiveSecure_reflection_16GB.jpg

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 737 283 079
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by Beth Morse at 11:08 AM email story