Malé barevné klenoty ve světě úložných nosičů

21/01/2010

Video je ke zhlédnutí na:
http://www.verbatim-europe.co.uk/index/newsroom_podcastvideo.php?filename=podcast/Verbatim_micro_usb_drives_video.flv&show=1

http://www.youtube.com/user/Verbatim40#p/a/u/0/eIsPTRu15T0

Miniaturní a odolné
Micro USB disky jsou vyráběné prostřednictvím technologie System-in-Package (SiP), která integruje elektronické součástky v robustním, zapečetěném pouzdře. Díky tomu jsou tyto disky odolné vůči prachu, vodě i statickým výbojům a představují jedny z nejmenších a nejspolehlivějších USB disků dostupných na dnešním trhu.

„S pomocí malého lanka, které je rovněž součástí balení, lze Micro USB disk snadno připevnit například k mobilnímu telefonu nebo kroužku na klíče. To činí z tohoto drobného zařízení s velkou kapacitou stálého společníka, kterého mohu použít kdekoli, aniž by hrozilo jeho zapomenutí na pracovním stole nebo zničení,“ vysvětluje Hans Christoph Kaiser, Business Development Manager Flash & USB Memory Verbatim EUMEA.

Všechny Micro USB disky od Verbatimu podporují operační systémy Windows (včetně Windows 7), Mac a Linux. Díky tomu jsou schopné přenášet data mezi různými platformami a systémy.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_Range.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_GroupShot.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_Orange_LAPTOP.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_4GB_dirt.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_16GB_Black.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_16GB_Black_package.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_32GBFRNT.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_32GB.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/44051_Micro_USB_32GB.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_4GB_Orange.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_Orange.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_Pink.jpg


O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků v kapesním formátu 4,57 cm (1,8“), přenosném formátu 6,35 cm (2,5“) a stolním formátu 8,89 cm (3,5“), a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je světovým lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com


Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 737 283 079
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by Beth Morse at 11:13 AM email story