Rychlý, stylový a praktický: nový USB flash disk Store 'n' Go V3 se superrychlým USB 3.0

03/05/2012
  • USB 3.0 "Super Speed"
  • "Slide and Lock“ mechanismus chránící konektor
  • Systémové požadavky: Windows 7, Windows Vista, XP, Mac OS X 10.4 nebo
  •  K dispozici v 7 různých barvách (16 GB)
  • Šedá verze k dispozici s kapacitou 8, 16, 32 a 64 GB

Díky USB 3.0 rozhraní nabízí Store 'n' Go V3 přenos dat až 10krát vyšší rychlostí než USB 2.01, což zajišťuje rychlejší přenos a ukládání větších souborů všech typů. Rozhraní USB 3.0 je zpětně kompatibilní s USB 2.0. Praktický uzavírací mechanismus "Slide and Lock“ pomáhá chránit USB konektor. Ten je při používání flash disku uzamčen v otevřené poloze a v případě nepoužívání se zatáhne zpět do uzavřené. USB Flash disk Store 'n' Go V3 je v 16GB verzi dostupný v barvách slunečně žluté, eukalyptově zelené, růžové, karibské modré, vulkánově oranžové a fialové. Šedý Store 'n' Go V3 je k dispozici ve čtyřech různých kapacitách 8, 16, 32 a 64 GB pro ukládání větších multimediálních souborů, jako jsou videa a fotografie. 1 Na základě teoretické rychlosti sběrnice USB 3.0. Skutečná rychlost závisí na velikosti souboru a schopnostech počítače.

Obrázky ke stažení:
http://download.komm-passion.de/Verbatim_Logo.jpg
http://download.komm-passion.de/V3_USB_Violet.jpg
http://download.komm-passion.de/V3_USB_Group.jpg
http://download.komm-passion.de/Verbatim_V3_64GB_cutout.jpg
http://download.komm-passion.de/Verbatim_V3_64GB.jpg

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových flash karet, SSD a externích pevných disků a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Holdings Corporation, a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, která vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je světovým lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz Od roku 2010 Verbatim působí rovněž na globálním trhu energeticky úsporných LED/OLED světel, k čemuž využívá klíčové technologie vyvinuté Mitsubishi Chemical Corporation. Více informací na www.verbatimlighting.eu

Kontakt pro novináře:
Richard Kolibač | Account Manager Czech Republic | EAST SIDE Consulting | kolibac(at)east-side-consulting.com |  +420 733 120 999 | Badeniho 290/1, 160 00 Praha 6, Czech Republic Přihlaste se k odběru novinek:

Posted by Hannah Smith at 11:33 AM email story