Přenosný pevný disk Verbatim s 640 GB

20/10/2009

Malý navenek, velký uvnitř
Tento stříbrný 2,5“ externí disk od Verbatimu se svou velikostí ani váhou neliší od běžných PDA či smartphonů – navíc stejně pohodlně padne i do vaší dlaně. Přenosný disk váží pouhých 157 gramů a jeho rozměry jsou 135 x 85 x 21 mm (D x Š x V). 640 GB úložného prostoru postačuje k uložení až 1 280 videonahrávek, 160 000 hudebních stop nebo 290 000 fotografií*.

5 400 otáček za minutu umožňuje přenosové rychlosti až 480 Mbit/s prostřednictvím USB portu, který se zároveň stará o napájení, takže externí napájecí adaptér není potřeba. Balení obsahuje také software Nero BackItUp 4 Essentials pro bezpečné a pravidelné zálohování dat.

„Závazkem Verbatimu je kombinovat vysoké úložné kapacity se stylovým zevnějškem. S tímto novým pevným diskem jsme uspěli v dosažení velké kapacity, aniž bychom slevili z tradičně štíhlého provedení našich disků,“ vysvětluje Kai Miroschnik, Business Development Manager HDD Verbatim EUMEA.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PortableHDD_Silver.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PortableHDD640GB.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PortableHDD_Silver_angled.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PortableHDD_Silver_Holding.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PortableHDD_Silver_Laptop.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PortableHDD_Silver_overhead.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PortableHDD_Silver_Pass.jpg

* Množství dat, které je schopen pojmout přenosný pevný disk Verbatim s 640 GB, bylo vypočteno na základě následujících odhadů velikosti souborů:

  • Digitální fotografie: průměrná velikost obrázku 2,2 MB
  • Hudební stopy: průměrná velikost MP3 souboru 4 MB
  • 1280 videonahrávek: MPEG4 (H.264) 1 hodina = 500 MB

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 737 283 079
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by Beth Morse at 10:17 AM email story