Verbatim eSATA/USB Combo SSD 32GB

27/10/2009

eSATA rozhraní disku Verbatim Combo SSD umožňuje čtení dat rychlostí až 60 MB/s a zápis až 25 MB/s, zatímco konvenční rozhraní USB 2.0 čte data rychlostí až 26 MB/s a zapisuje až 15 MB/s.

Dokonale přenosný disk obsahuje software EasyLock, který šifruje dokumenty souběžně s jejich přesunem na Combo SSD. EasyLock garantuje 256-bitové softwarové AES šifrování, čímž minimalizuje riziko ztráty či krádeže dat. (Pro starší eSATA porty, které nevedou elektrický proud, je součástí balení samostatný Y-kabel, který vytváří funkční eSATA port s pomocí USB (napájení) a eSATA (data).)

eSATA/USB Combo SSD je kompatibilní s Windows, Mac OS a Linux. Jeho rozměry jsou 80 x 23 x 9 mm a váží pouhých 19 gramů. Přichází s 24-měsíční záruční lhůtou a ve specializovaných obchodech je k dostání za 3 149 Kč (doporučená maloobchodní cena).

Obrázky jsou ke stažení na:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_COMBO_SSD32GB_package.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_COMBO_SSD32GB_1.JPG
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_COMBO_SSD32GB_2.JPG
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_COMBO_SSD32GB_3.JPG
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_COMBO_SSD32GB_4.JPG
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_COMBO_SSD32GB_5.JPG
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_COMBO_SSD32GB_6.JPG
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_COMBO_SSD32GB_7.JPG

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 737 283 079
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by Beth Morse at 1:28 PM email story