Verbatim rozšiřuje řadu barevných disků

08/07/2009

„Barvy jsou nyní v oblasti počítačového hardwaru velkým trendem, takže pokud chtějí uživatelé barevně sladit svůj externí disk se svým novým notebookem či PC, nebo jen zkrátka potřebují, aby jejich přenosný disk vypadal stylově, nová řada pevných disků od Verbatimu může být zajímavou volbou,“ vysvětluje Kai Miroschnik, Business Development Manager HDD Verbatim EUMEA.

Díky hmotnosti pouhých 161 gramů se štíhlé 2,5“ pevné disky dají velmi snadno přenášet – pohodlně padnou do dlaně a snadno je uložíte do dámské kabelky nebo kapsy pánského saka.

Plotny rotující rychlostí 5400 otáček za minutu se starají o přenosovou rychlost až 480 Mbit/s přes USB port, který se rovněž stará o napájení, takže nepotřebujete žádný externí napájecí adaptér. Na discích najdete předinstalovaný software Nero BackItUp 4 Essentials, který umožňuje pravidelné zálohování souborů z notebooku či PC na přenosný pevný disk, což snižuje riziko ztráty cenných dat.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/NewColourHDD_2_5_Range.JPG
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/NewColourHDD_2_5_Range_Packaging.jpg


O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 233 342 824
Mobil: +420 737 283 079
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by at 3:26 PM email story