Verbatim rozšiřuje stylovou kolekci obalů Folio pro iPad, iPad Mini, Galaxy Note a Galaxy Tab

15/07/2013

Všestranný obal Folio určený pro iPad Mini díky inteligentnímu stojanu a Bluetooth klávesnicí vytvoří přenosnou pracovní stanici

Kromě plného přístupu ke všem vstupům, výstupům a ovládacím prvkům, mají nové obaly Folio od Verbatimu polstrovanou vnitřní část, aby se zabránilo poškrábání, a dobře padnoucí do ruky vnější obal v nejrůznějších výrazných variantách.

Obal Folio Mini s Bluetooth klávesnicíiPad mini Folio with Bluetooth kayboard

  • Tenký ochranný obal na iPad Mini má inteligentní stojan
  • Součástí obalu je vestavěná odnímatelná Bluetooth klávesnice
  • Díky kombinaci obalu s klávesnicí nabízí výhody pracovní stanice

Verbatim představuje obal Folio speciálně navržený pro Apple iPad Mini, který navazuje na úspěch už dříve na trh uvedených modelů Folio Pro a Folio Slim, které jsou určeny majitelům třetí a čtvrté generaci iPadu. Folio Case Mini je vybaven funkcí inteligentního stojanu, který uživatelům umožňuje bezpečně podepřít iPad Mini v optimálním úhlu pro co nejlepší prohlížení. Dobíjecí plnohodnotná Bluetooth klávesnice je součástí příslušenství obalu Folio Mini a díky pohodlnému psaní zvyšuje produktivitu práce. Díky vhodně rozmístěným klávesám s dobrou odezvou při stisknutí mohou uživatelé psát rychleji a s větší přesností než na dotykové obrazovce. Je k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině, španělštině, italštině, ruštině a severských jazycích. Kompaktní klávesnice má také specifické funkční klávesy pro Apple iOS, které umožňují snadno vyjmout, kopírovat a vkládat text, nastavit hlasitost a ovládat jas. Cena: 1 499 Kč.

 

Obal Folio Flex pro iPad a iPad MiniFolio Flex for iPad mini

  • 360° ochranu a bezpečné uchycení zařízení
  • Obal Folio dokáže aktivovat režim spánku u iPadu a iPadu Mini

Verbatim vyvinul obal Folio Flex pro majitele iPadu a iPadu Mini hledající kompaktní obal, který je praktický, tenký a snadno se s ním manipuluje, ale zároveň nabízí dostatečně všestrannou ochranu před každodenními nárazy a škrábanci. Zadní část obalu je pevná, ale je možné ji flexibilně přeměnit na stojan pro sledování filmů nebo surfování na internetu. Je rovněž vybaven baterie šetřící Smart Cover technologií, která při zavření uvede iPad nebo iPad Mini do režimu spánku a po otevření obalu jej zase uvede do provozu. Ceny: 999 Kč pro iPad, 899 Kč pro iPad Mini.

 

Folio obal pro iPad 2, 3 a 4Folio Cases for the iPad 2,3,4

  • Bezpečný stojan pro sledování filmů na iPadu v horizontální poloze 
  • Rozmanité barvy z nichž si vybere každý

Na pohled velmi atraktivní obal Folio od Verbatimu je určen pro použití s iPadem 2, 3 a 4 je dodáván s funkcí inteligentního stojanu, který umožní ukotvit tablet v poloze na šířku pro sledování filmů.  Vnější část štíhlého pouzdra je vyrobena z pogumovaného špičkového materiálu pro snadné pevné uchopení, zatímco jeho vnitřní část má měkkou podšívku pro zvýšenou ochranu obrazovky. S magnetickým krytem aktivujícím iPad režim spánku jsou obaly FOLIO k dispozici ve čtyřech atraktivních barvách, včetně vodní modré, štěrkově šedé, mátově zelené a křiklavě růžové. Cena je stanovena na: 899 Kč.

 

Obal Folio Note a Folio TabFolio Cases for Galaxy Note and Galaxy Tab

  • Pevný a dobře padnoucí obal pro Samsung Note nebo Tab
  • Elegantní vzhled pro profesionální uživatele

Ochranné obaly Folio od Verbatimu určené pro Samsung Galaxy Note a Tab 10,1"a Tab 7,0" jsou vybaveny jednoduše použitelným posuvným mechanismem pro snadné otočení tabletu na šířku při sledování videa.  Obaly se sofistikovaným vzhledem mají spolehlivé prvky pro bezpečně zasunutí Samsungu na své místo a měkkou vnitřní část pro zvýšenou ochranu displeje před poškrábáním. Magnetická zapínací přezka udržuje obal bezpečně zavřený a dá se pohodlně otevřít jemným pohybem.
Ceny: 749 Kč pro Galaxy Note / Tab 10.1 ", 649 Kč za Galaxy Tab 7.0"

 

Obrázky naleznete zde:  http://download.publitek.com/VERBATIM49.zip

rss icon

Twitter

Facebook logo

O společnosti Verbatim

Verbatim je přední světová společnost v oblasti ukládání dat a LED osvětlení se širokým produktovým portfoliem pro spotřebitelské a profesionální využití. Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat a je největším světovým dodavatelem optických médií (Blu-ray, DVD a CD).  Společnosti rovněž vyrábí  flash paměti, externí pevné disky, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství.

Kromě toho je Verbatim inovátorem v rychle se rozvíjející oblasti LED a OLED osvětlení, vyvíjí produkty s nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a vylepšeným dojmem z osvětlení. Nově je také dodavatelem systémů pro filtrování vody, značka Cleansui je v Japonsku jednou z nejoblíbenějších v oblasti vodních filtrů.

Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Corporation, jedné z největších světových chemických společností, která investuje do výzkumu a vývoje v mnoha různých odvětvích. Základní principy společnosti jsou založeny na snaze pomáhat lidem žít zdravým, pohodlným a trvale udržitelným způsobem. Regionální pobočky Verbatimu jsou EMEA, APAC a Sev. a Jižní Amerika, s kancelářemi ve většině zemí světa. Evropské ústředí společnosti má sídlo ve Velké Británii. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz.


Kontakt pro novináře:
Richard Kolibač | Account Manager Czech Republic | EAST SIDE Consulting | kolibac(at)east-side-consulting.com |  +420 733 120 999 |  Badeniho 290/1, 160 00 Praha 6, Czech Republic

Posted by Beth Morse at 11:03 AM email story