Verbatim představuje elegantní bezdrátovou myš GO NANO a mobilní Bluetooth reproduktor

04/12/2012

Bezdrátová myš Verbatim Go NANO
Tato elegantní myš je napájena dvěma AAA bateriemi a není nutné instalovat ovladače. GO NANO myš využívá Nano USB přijímač, který nevyčnívá více než 6 mm při připojení do notebooku nebo přenosného počítače, což umožňuje, aby byl neustále zapojen.

NANO receiverOptický senzor pyšnící se rozlišením 1000 dpi zajišťuje rychlý a přesný pohyb a plynulé ovládání kurzoru na obrazovce. Myš má ergonomický design se symetricky tvarovaným tělem a je tak pohodlně použitelná pro levou i pravou ruku.

Vysoce kvalitní bezdrátová myš GO NANO je kompaktní a zároveň lehká, s rozměry 95 mm x 58 mm x 35 mm (d x š x v) a váhou pouhých 82 g. Stylová myš má vestavěný kryt pro uložení přijímače, když není používán.

Atraktivní bezdrátová myš GO NANO je dodávána s dvojicí AAA baterií a je k dispozici ve čtyřech barvách – černé, růžové, karibské modři a sopečně oranžové. Doporučená cena je stanovena na 379 Kč.

GO NANO Mouse range

Mobilní Bluetooth reproduktor Verbatim
Verbatim představuje také kompaktní a stylově bílý mobilní Bluetooth reproduktor, který je ideálním společníkem na cesty. Uživatelé do něj mohou streamovat hudbu z jakéhokoliv zařízení vybaveného Bluetoothem, včetně chytrých telefonů, tabletů a notebooků.Bluetooth Mobile Speaker

Tento chytře navržený mobilní Bluetooth reproduktor od Verbatimu je atraktivním řešením pro uživatele, kteří chtějí poslouchat mp3 hudbu, podcasty nebo videa na cestách ve špičkové hi-fi kvalitě, které je obvykle vyhrazena pro domácí použití.

Navzdory miniaturním rozměrům (výška: 75 mm x průměr: 80mm) a malé váze (195 g jen) je mobilní Bluetooth reproduktor Verbatim vybaven dvojicí 40mm reproduktorů, které umožňují, že toto kapesní zařízení poskytuje silný, jasný a vyvážený stereo zvuk i ve velkých místnostech či dokonce venku. Mnoho reproduktorů střední třídy s cenou pod 1500 Kč je většinou pouze mono a výsledná kvalita zvuku je mnohem méně dynamická.

Vestavěný lithium-iontový akumulátor ukrytý uvnitř reproduktoru nabízí až 6 hodin přehrávání a vyžaduje pouze 4 hodiny dobíjení přes USB.

Tento chytře navržený reproduktor má doporučenou cenu 1299 Kč a je zdarma vybaven USB sadou a stereofonními audio kabely, aby bylo možné připojit k reproduktoru i zařízení, které nemají Bluetooth.

Obrázky ke stažení:
http://download.publitek.com/VERBATIM36.zip
 

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků v kapesním formátu 4,57 cm (1,8“), přenosném formátu 6,35 cm (2,5“) a stolním formátu 8,89 cm (3,5“), a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Holdings Corporation, a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, která vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je světovým lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz

Od roku 2010 Verbatim působí rovněž na globálním trhu energeticky úsporných LED/OLED světel, k čemuž využívá klíčové technologie vyvinuté Mitsubishi Chemical Corporation. Více informací na www.verbatimlighting.eu

Kontakt pro novináře:
Richard Kolibač | Account Manager Czech Republic | EAST SIDE Consulting | kolibac(at)east-side-consulting.com |  +420 733 120 999 |  Badeniho 290/1, 160 00 Praha 6, Czech Republic

Přihlaste se k odběru novinek:

rss icon

Twitter

Facebook logo

Posted by Beth Morse at 1:32 PM email story