Bleskové disky Verbatim

12/08/2008

Po uvedení pokročilých verzí externích pevných disků na jaře letošního roku nyní Verbatim útočí na trh opět s novým produktem. Kombo disky eSATA & USB s přenosovou rychlostí až 3 Gbit/s umožňují čtení nebo zápis velkého množství dat v řádu sekund. To je šestinásobek rychlosti připojení USB 2.0.

„Naše produkty vyvíjíme tak, aby určovaly standardy a zanechávaly v uživatelích pocit maximálního komfortu. Rychlost našich nových eSATA pevných disků splňuje tato kritéria dokonale. Nové technologie se mnohdy vyvíjejí rychleji než zprvu předvídáme, a to vyžaduje změny u mnoha produktů v naší nabídce. Rychlost a otevřenost ke změnám jsou v oblasti úložných médií předpokladem k úspěchu. Během posledních let jsme se posunuli z pozice dodavatele výhradně CD a DVD produktů na významného hráče na trhu externích pevných disků,“ vysvětluje Kai Miroschnik, Business Development Manager, EUMEA HDD.

Lehké externí 3,5“ pevné disky, vážící méně než 1 kilogram, jsou dostupné v kapacitách 500 GB a 1 TB. Jejich kryty mají ventilačními štěrbiny, které umožňují extrémně tichý provoz, neboť eliminují potřebu speciálních chladících ventilátorů. Díky malým rozměrům se disky pohodlně vejdou na kterýkoli pracovní stůl a dají se též snadno přenášet. S nákupem eSATA disků Verbatim je uživatelům k dispozici také nadstandardní servis: horká linka podpory zdarma a zálohovací software „Nero Back It Up 2 Essentials“, který umožňuje rychlé a spolehlivé zálohování dat. Kabely potřebné pro eSATA a USB 2.0 připojení jsou součástí balení společně s AC napájecím adaptérem a příručkou Quick Start Guide.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_3_5_HDD_eSATA_1TB_3D.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_3_5_HDD_eSATA_1TB_reflection.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_3_5_HDD_eSATA_500GB_3D.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_3_5_HDD_eSATA_500GB_reflection.jpg

O společnosti Verbatim

Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:

LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 233 342 824
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by Beth Morse at 11:21 AM email story