Verbatim začíná s prodejem příslušenství svítidel a rozšiřuje portfolio svých LED zdrojů pro maloobchodní a architektonické využití

29/01/2013

Světelná příslušenství jsou prodávána přes B2B a obchodní kanály po celé Evropě. Každé balení se skládá z upevňujícího rámečku, který je k dispozici v barvách bílé nebo broušeného hliníku, včetně úchytného kolíčku, patice GU10 a napájecího zdroje.

DownlightsSvítidla jsou k dispozici ve dvou různých IP ochranných krytích. Zatímco model s krytím IP23 je vhodný pro celkové osvětlení včetně kuchyní, obývacích pokojů a ložnic, IP44 verze nabízí lepší obranu proti stříkající vodě, takže je ideální pro osvětlení v koupelnách a jiných vlhkých místnostech.

Odolné a spolehlivé LED světelné příslušenství Verbatim se jednoduše instaluje obvykle bez potřeby nářadí, protože se snadno vejde do standardních velikostí otvorů používaných stávajícími stropními svítidly. Tyto nové produkty jsou nastavitelné a nabízejí jednoduché uchycení pomocí pootočení a zacvaknutí.

Verbatim rozšiřuje portfolio LED žárovekMR16
S cílem navázat na pokračující úspěšnost své současné řady LED světelných zdrojů představuje Verbatim celou řadu nových produktů s cílem uspokojit rostoucí poptávku širokou škálou světelných aplikací.

Zákazníci jistě ocení větší výběr specifikací jasu a vynikající podání barev s teplotami chromatičnosti mezi 2700 K až 4000 K, které zůstávají stabilní a konzistentní při používání. Vzhledem k vylepšenému tvaru pasují LED žárovky lépe do zapuštěných svítidel.

Například nová sada MR16 a PAR16 LED bodových reflektorů Verbatim, pohybující se v hodnocení pomocí metodiky MacAdamových elips na stupni 4 tolerance barevné odchylky, téměř neviditelné pro lidské oko, vyzařuje jednolité světlo a je k dispozici ve vylepšených světelných úhlech 35° a 55°. S nízkým příkonem 7 W jsou MR16 LED žárovky rovnocenné s halogenovými 35W lampami, zatímco PAR16 LED žárovky nahrazují 50W halogenové reflektory. Jsou ideální pro zvýrazňující osvětlení v hotelech, restauracích, obchodech a muzeích, stejně jako pro použití v domácnosti.

Verbatim zkompletoval svou rodinu AR111 LED zdrojů pro maloobchody a dalších komerční využití, což znamená, že nabídne více možností pro výběr. Nyní můžete zvolit 14,5W AR111 zdroj s intenzitou osvětlení 3900 cd, světelným tokem 850 lm a teplotou chromatičnosti 4000 K (neutrální bílá). Případně můžete vybrat zdroj s teplotou chromatičnosti 3000 K (teple bílá), světleným tokem 800 lm a intenzitou osvětlení 3700 cd. Díky šíři světleného paprsku 25° zvýrazní LED zdroj osvětlené zboží v poměrně úzkém paprsku. Pro stropní osvětlení, kde je vyžadován širší vyzařovací úhel, nabízí Verbatim tři další AR111 LED zdroje s úhlem vyzařování 35° a světelným tokem 720, 750 a 880 lm. Pro větší pohodlí má tato sada světlených zdrojů univerzální vnější kroužek, který je k dispozici v bílé nebo stříbrné, aby je zákazníci mohli snadněji barevně sladit se svými svítidly.AR111

Pro domácnosti je určena sada nových stmívatelných LED zdrojů Classic A E27 a B22 pro celkové vnitřní osvětlení ve variantách 7,5 W nebo 10,5 W nahrazující tradiční žárovky s příkonem 40 W nebo 60 W. Verbatim rovněž představil zdroj 7,5W Classic A E27 s ochranným krytím IP65, který je vhodný pro venkovní použití buď v zahradě či okolo domu, nebo všude tam, kde je potřeba vodotěsná LED žárovka.

Classic AVerbatim 4W LED svíčka se světelným tokem 250 lm a 250° širokým úhlem paprsku je další novinkou stojící za zmínku. LED svíčky vyzařují příjemné světlo (2700 K) a jsou ideálním energeticky úsporným řešením pro celkové osvětlení doma nebo v restauracích a hotelech.

S podporou odborných znalostí Mitsubishi Chemical Corporation, s více než půl stoletím zkušeností v oblasti osvětlení, zahrnuje sortiment LED produktů společnosti Verbatim světelné zdroje, na jejichž spolehlivost, prvotřídní výkon, kompatibilitu a kvalitu je možné se vždy spolehnout.

Obrázky ke stažení:
http://download.publitek.com/VERBATIM39.zip

Přihlaste se k odběru novinek:
 

Facebook logo

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, přes CD a DVD formáty až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Holdings Corporation, a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, která vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je světovým lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz

Od roku 2010 Verbatim vyvíjí a prodává energeticky úsporné LED/OLED svítidla pro domácnosti a obchodní využití, k čemuž využívá klíčové technologie vyvinuté Mitsubishi Chemical Corporation. Více informací na www.verbatimlighting.eu

Kontakt pro novináře:
Richard Kolibač | Account Manager Czech Republic | EAST SIDE Consulting | kolibac(at)east-side-consulting.com |  +420 733 120 999 |  Badeniho 290/1, 160 00 Praha 6, Czech Republic

Posted by Beth Morse at 1:19 PM email story