Verbatim MediaShare Wireless uchovává, streamuje a sdílí multimediální obsah, ať už jste kdekoliv

01/07/2013

Může být bezdrátově připojený současně až k pěti zařízením a nabízí neomezené uložiště dat pro iPad, iPhone, tablety s Androidem nebo chytré telefony

  • K MediaShare lze současně připojit až 5 zařízení a sdílet videa, hudbu a data
  • Vestavěný USB port a slot pro SD paměťovou kartu umožňuje snadný přístup k obsahu přenosných pevných disků, flash USB disků nebo SD paměťových karet, a rozšiřuje tak dostupnou paměť chytrých telefonů a tabletů
  • Můžete bezdrátově nahrávat a stahovat obsah přímo z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu
  • Umožňuje bezpečně zálohovat fotografie a videoklipy z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu do fyzického úložiště bez nutnosti použít počítač
  • Nabízí až 9 hodin nepřetržitého přehrávání videa*
  • Zdarma iOS a Android mobilní aplikace dostupné na AppStore nebo Google Play
  • Heslem chráněné bezdrátový přístup k souborům zaručuje bezpečnost vašich dat
  • MediaShare nabízí přístup k WAN/Internetu, takže můžete i nadále používat internet při streamování obsahu z MediaShare
  • Plně podporuje trend sdílení multimediálního obsahu na cestách

MediaShare Wireless - Store, Stream and ShareVe chvílích, kdy zrovna není možné se připojit k počítači nebo kapacita pro ukládání dat je omezena, vytvoří toto přenosné zařízení vlastní Wi-Fi síť umožňující uživatelům rychle a bezpečně bezdrátově streamovat nebo archivovat multimediální soubory mezi iPady, iPhony, iPody Touch a zařízeními využívajícími OS Android. Verbatim MediaShare Wireless může například pomoci zabavit děti na dlouhých cestách streamováním rodiči vybraného multimediálního obsahu až do tabletu, chytrého telefonu nebo přenosného přehrávače dítěte.

MediaShare Wireless, nabízející výhody slotu na SD paměťové karty a vestavěného USB portu než vlastní skladovací kapacitu, umožňuje uživatelům přidávat neomezenou kapacitu pro ukládání dat podstatně méně nákladným způsobem k ad-hoc sítím tabletů a chytrých telefonů pomocí SD karet, micro SD karet s adaptérem, USB flash disků a externích pevných disků. Protože zařízení na uchovávání dat jsou v evropských domácnostech už dnes běžně rozšířená, je MediaShare dodáván bez vestavěné úložné kapacity. Za cenu přidání pouhých 16 GB úložné kapacity u nejprodávanějšího tabletu na trhu, si pro srovnání můžete koupit nejméně šest 16 GB SD karet, USB flash disků nebo 1TB přenosný pevný disk.

Jednoduše ovladatelná MediaShare Wireless aplikace, dostupná ke stažení z iTunes a Google Play pro zařízení využívající iOS a Android, umožňují uživatelům snadno spravovat obsah (kopírovat soubory mezi zařízením a MediaShare Wireless). Nabízí také přístup k ostatním bezdrátovým sítím LAN, aby připojení k internetu zůstalo zachováno i během přenášení souborů.

MediaShare Wireless váží pouhých 127 gramů a má rozměry 112 mm x 79 mm x 14 mm (D x Š x V), takže má přibližně stejnou velikost jako běžné chytré telefony a je tak pohodlně přenosný. Využívá dobíjecí Li-Ion baterii s kapacitou 3000 mAh, která poskytuje až 9 hodin nepřetržitého streamování filmů*. Přiložený micro USB kabel umožňuje napájení a přenos dat.

Verbatim MediaShare Wireless je dostupný ke koupi v on-line a maloobchodních prodejnách po celé Evropě za cenu pouze 1 299 Kč.


Obrázky naleznete zde:  http://download.publitek.com/VER048.zip

* Hodnoty naměřené při streamovaném přehrávání filmu (video bitrate 2 Mbps a méně) pomocí MediaShare Wireless jedním uživatelem z SDXC karty a bez USB připojení k zařízení.

rss icon

Twitter

Facebook logo

O společnosti Verbatim

Verbatim je přední světová společnost v oblasti ukládání dat a LED osvětlení se širokým produktovým portfoliem pro spotřebitelské a profesionální využití. Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat a je největším světovým dodavatelem optických médií (Blu-ray, DVD a CD).  Společnosti rovněž vyrábí  flash paměti, externí pevné disky, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství.

Kromě toho je Verbatim inovátorem v rychle se rozvíjející oblasti LED a OLED osvětlení, vyvíjí produkty s nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a vylepšeným dojmem z osvětlení. Nově je také dodavatelem systémů pro filtrování vody, značka Cleansui je v Japonsku jednou z nejoblíbenějších v oblasti vodních filtrů.

Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Corporation, jedné z největších světových chemických společností, která investuje do výzkumu a vývoje v mnoha různých odvětvích. Základní principy společnosti jsou založeny na snaze pomáhat lidem žít zdravým, pohodlným a trvale udržitelným způsobem. Regionální pobočky Verbatimu jsou EMEA, APAC a Sev. a Jižní Amerika, s kancelářemi ve většině zemí světa. Evropské ústředí společnosti má sídlo ve Velké Británii. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz.


Kontakt pro novináře:
Richard Kolibač | Account Manager Czech Republic | EAST SIDE Consulting | kolibac(at)east-side-consulting.com |  +420 733 120 999 |  Badeniho 290/1, 160 00 Praha 6, Czech Republic

Posted by Beth Morse at 5:37 PM email story