Nový eSATA/USB 2.0 kombo disk od Verbatimu s kapacitou 500 GB

25/02/2010

Nový přenosný pevný disk od Verbatimu přináší mimořádnou přenosovou rychlost na cestách. Díky USB 2.0 i eSATA konektivitě je disk vysoce všestranný. Data lze přenášet přes napájené rozhraní eSATA maximální rychlostí 3 Gbit/s, která šestinásobně převyšuje rychlost USB 2.0.

Balení obsahuje také napájený eSATA kabel, který současně zajišťuje přenos dat a eliminuje tak potřebu samostatného napájení. Pro starší eSATA rozhraní, které nevede elektrický proud, nechybí ani Y-kabel vytvářející funkční eSATA port kombinací USB (napájení) a eSATA (data).

S předinstalovaným softwarem Nero BackitUp4 mohou uživatelé svůj malý externí disk využívat jako skvělé úložiště pro zálohu veškerých důležitých dat z PC nebo notebooku. Kombo disk je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac OS a Linux. Jeho rozměry jsou 130 x 80 x 17 mm, váží 205 gramů a přichází s 24-měsíční záruční lhůtou.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_angled.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_back.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_package.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/eSATA_USB_upright.jpg

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků v kapesním formátu 4,57 cm (1,8“), přenosném formátu 6,35 cm (2,5“) a stolním formátu 8,89 cm (3,5“), a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je světovým lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Následujte nás na Twitteru: http://twitter.com/verbatim_cz

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 737 283 079
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by Beth Morse at 9:37 AM email story