Verbatim představuje Blu-ray DL 2x s 50 GB

29/08/2008

Nový Blu-ray disk od Verbatimu s úložnou kapacitou 50 GB nabízí dostatek prostoru pro 270 minut (ve formátu MPEG2) zábavy pro celou rodinu v HD kvalitě. Doba vypálení celého disku trvá zhruba 93 minut. Tyto BD disky jsou výjimečně odolné díky specifické technologii HardCoat od Verbatimu: její vynikající ochranné vlastnosti chrání datovou vrstvu před poškrábáním, otisky prstů i částicemi prachu. „Díky ochranné vrstvě HardCoat a záznamovým technologiím vyvinutým naší mateřskou společností Mitsubishi Kagaku Media si zákazníci mohou být jisti, že používají média té nejvyšší kvality,“ říká Torsten Leye, Marketing Manager Optical, Verbatim EUMEA.

Verbatim/MKM je členem sdružení Blu-ray Disc Association (BDA) a předním výrobcem CD a DVD disků. Udržuje úzké vztahy s nejvýznamnějšími producenty hardwaru pro optické úložné disky a podporuje je poskytováním disků za účelem testování. „Pro koncové uživatele to znamená nejlepší kompatibilitu jejich hardwaru a médii značky Verbatim,“ doplňuje Leye.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_Blu-ray_BD-R_2x_DL_50GB.jpg
http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_Blu-ray_BD-R_2x_DL_50GB_disc.jpg

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Kontakt pro média:
LukᚠBeňa
EAST SIDE Consulting
Tel.: +420 233 342 824
E-mail: bena@east-side-consulting.com

Posted by at 10:27 AM email story