Verbatim představí na Euroluce průlom v účinnosti OLED a GaN LED s vysokým jasem

04/03/2013

Vystaveny budou také nové světelné zdroje Classic A a příslušenství pro stropní osvětlení

K vidění budou LED zdroje Verbatim využívající průkopnickou technologii nitridu galia. GaN LED nabízí nejméně pětkrát vyšší jas než konvenční LED, což umožňuje výrobu světelných zařízení podstatně menších rozměrů díky zvýšení účinnosti. Světelní designéři tak mají díky tomuto průlomu větší volnost při navrhování.

OLED panelNávštěvníci stánku Verbatimu budou moci vidět poslední řadu nejmodernějších na světě, stmívatelných a barevně nastavitelných OLED modulů, vybavených technologií VELVE™. Poslední odlehčené moduly VELVE od Verbatimu produkují neoslňující jas až 2000 cd/m2 – tedy dvakrát více než předchozí generace. Nová řada Verbatim OLED panelů dosáhuje světelnou účinnost 51,6 lm/W, což je o 70 procent více než předchozí generace.

Společnost představí novou řadu stmívatelných Classic A LED zdrojů pro profesionální osvětlení. Jsou k dispozici v 7,5W nebo 10,5W verzích jako náhrada za 40W nebo 60W tradiční žárovky, všechny nabízejí široký vyzařovací úhel (větší než 220°) a teplé bílé světlo 2700K. 7,5W Classic E27 s krytím IP65 je vhodný pro venkovní použití nebo kdekoli je potřeba voděodolné LED osvětlení.Classic A

Verbatim také ukáže světelné příslušenství, které doplní již prodávané vysoce kvalitní a spolehlivé LED zdroje. Nová řada stylového příslušenství, která se perfektně hodí k LED žárovkám Verbatim PAR16 GU10, je dodávaná v balení s upevňujícím rámečkem v barvě bílé nebo broušeného hliníku, včetně úchytného kolíčku, patice GU10 a připojení k napájení. Je k dispozici ve dvou různých IP ochranných krytích. Zatímco model s krytím IP23 je vhodný pro celkové osvětlení, IP44 verze nabízí lepší ochranu proti vodě, takže je ideální pro osvětlení v koupelnách a jiných místnostech se zvýšenou vlhkostí.

LED FixturesZačátkem tohoto roku Verbatim oznámil, že tržby z LED produktů podle předpovědí v příštích několika letech významně vzrostou.
"Značka Verbatim byla více než 40 let v popředí inovací v oblasti ukládání dat. Využíváme zkušeností s přinášením špičkových produktů na trh v kombinaci s odbornými znalostmi Mitsubishi Chemicals v technologii osvětlení k rozšíření našeho portfolia LED světelných zdrojů a posílení naší pozice na trhu," říká Jeanine Chrobák-Kando, EUMEA Business Development Manager společnosti Verbatim.

A dodala: "Těšíme se na nové úžasné světelné technologie na Euroluce a představení nejnovějších LED a OLED produktů Verbatim. Na naše LED produkty, jejich spolehlivost, prvotřídní výkon, kompatibilitu a kvalitu je možné se vždy spolehnout."
 

Obrázky ke stažení:
http://download.publitek.com/VERBATIM43.zip

Přihlaste se k odběru novinek:
 

Facebook logo

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, přes CD a DVD formáty až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Holdings Corporation, a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, která vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je světovým lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz

Od roku 2010 Verbatim vyvíjí a prodává energeticky úsporné LED/OLED svítidla pro domácnosti a obchodní využití, k čemuž využívá klíčové technologie vyvinuté Mitsubishi Chemical Corporation. Více informací na www.verbatimlighting.eu

Kontakt pro novináře:
Richard Kolibač | Account Manager Czech Republic | EAST SIDE Consulting | kolibac(at)east-side-consulting.com |  +420 733 120 999 |  Badeniho 290/1, 160 00 Praha 6, Czech Republic

 

Posted by Beth Morse at 1:07 PM email story