Verbatim V3 MAX USB 3.0 využívá přenosové rychlosti na maximum

22/05/2013

Novinka Store 'n' Go od Verbatimu je odolná vůči poškrábání

Díky USB 3.0 rozhraní, které je zpětně kompatibilní s předchozím USB 2.0, má V3 Max impozantní rychlost čtení až 175 MB/s a rychlost zápisu až 80 MB/s. Je k dispozici s kapacitou pro ukládání dat 16 GB, 32 GB, 64 GB a 128 GB.
Elegantní vzhled V3 Max vylepšuje UV ochranná vrstva pokrývající jeho lesklý povrch, která chrání disk proti poškrábání a známkám každodenního opotřebení.

USB V3 Max je vybaven, stejně jako ostatní USB flash disky řady Verbatim Store'n'Go, zasouvacím mechanismem "slide & lock", který chrání USB rozhraní před možným poškozením při jeho nepoužívání a zcela eliminuje možnost rozčilování se nad zatoulanými ochrannými krytkami.  V3 MAX

S cenou začínající na 699 Kč za 16 GB skladovacího prostoru, je Verbatim V3 Max USB flash disk ideálním volbou pro uživatele, kteří hledají praktické a cenově dostupné řešení pro rychlý a spolehlivý přenos dat mezi jednotlivými zařízeními. Ceny jsou pro 32 GB a 64 GB stanoveny takto: 1 159 a 1 759 Kč (včetně DPH).

Verbatim Store 'n' Go V3 Max je už nyní v prodeji v online obchodech a v maloobchodních prodejnách.


Obrázky naleznete zde:  http://download.publitek.com/VER047.zip

rss icon

Twitter

Facebook logo


O společnosti Verbatim

Verbatim je přední světová společnost v oblasti ukládání dat a LED osvětlení se širokým produktovým portfoliem pro spotřebitelské a profesionální využití. Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat a je největším světovým dodavatelem optických médií (Blu-ray, DVD a CD).  Společnosti rovněž vyrábí  flash paměti, externí pevné disky, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství.

Kromě toho je Verbatim inovátorem v rychle se rozvíjející oblasti LED a OLED osvětlení, vyvíjí produkty s nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a vylepšeným dojmem z osvětlení. Nově je také dodavatelem systémů pro filtrování vody, značka Cleansui je v Japonsku jednou z nejoblíbenějších v oblasti vodních filtrů.

Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Corporation, jedné z největších světových chemických společností, která investuje do výzkumu a vývoje v mnoha různých odvětvích. Základní principy společnosti jsou založeny na snaze pomáhat lidem žít zdravým, pohodlným a trvale udržitelným způsobem. Regionální pobočky Verbatimu jsou EMEA, APAC a Sev. a Jižní Amerika, s kancelářemi ve většině zemí světa. Evropské ústředí společnosti má sídlo ve Velké Británii. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz.


Kontakt pro novináře:
Richard Kolibač | Account Manager Czech Republic | EAST SIDE Consulting | kolibac(at)east-side-consulting.com |  +420 733 120 999 |  Badeniho 290/1, 160 00 Praha 6, Czech Republic

Posted by Beth Morse at 5:26 PM email story