Verbatim zvyšuje atraktivitu přenosných nabíječek s novými modely a elegantním redesignem

19/08/2013

Nové modely nabíječek, s dvojící USB konektorů nebo přenosné napájecí zdroje, nabízejí uživatelům chytrých telefonů a tabletů mnoho způsobů, jak mít dostatek energie na cestách

Napájecí zdroje Verbatim jsou ideální pro obchodní cesty nebo třeba náročné outdoorové expedice, ale i na obyčejné výlety do přírody, táboření a další činnosti. Všechny nabíječky jsou nyní vybaveny ukazatelem zobrazujícím stav dobíjení baterie nebo naopak nabíjení zařízení. Ve spojení s novým elegantním designem Verbatim dokazuje, že velké věci mohou přicházet v malých baleních.

Dual USB Power PackNapájecí zdroj se dvěma USB konektory

•  Velká kapacita baterie umožňuje současné nabíjení dvou zařízení.
•  Je k dispozici ve třech kapacitách baterie – 5200 mAh, 8400 mAh a 10000 mAh – to spotřebitelům umožňuje vybrat si nabíječku podle svého rozpočtu a potřeby energie.
•  Plně nabitý 10 000mAh model dokáže najednou nabít tablet až na 100 procent kapacity baterie.

Energie spojená s pohodlím ve fantasticky tenké linii nabíječky, která může nabíjet až dvě zařízení najednou (například tablet a chytrý telefon), a udržet tak vaše zařízení neustále v provozu. Doporučená cena: 1 299 Kč, 1 549 Kč a 1 799 Kč.

 

Portable Power PackPřenosný napájecí zdroj

•  Kapesní nabíječka, na kterou se můžete vždy spolehnout, kdykoliv budete potřebovat prodloužit životnost baterie, například při zdržení na cestě. 
•  Je k dispozici ve své původní kapacitě 2200 mAh nebo nověji 3500 mAh, která nabídne více energie a delší životnost baterie při stejně malé velikosti. 
•  Ideální pro iPhony, iPody nebo jakékoliv chytré telefony a zařízení s nabíjením přes micro USB konektor. Při plném nabití má energii pro dobití až na 175 procent kapacity baterie chytrých telefonů.

Ještě nikdy nebylo tak snadné udržet vaše zařízení v provozu déle s výkonnou nabíječkou, která se vejde pohodlně do každé kapsy. Doporučená cena: 779 Kč a 999 Kč.

 

Napájecí zdroj AA AA Power Pack

  • Dokáže změnit jakékoliv čtyři alkalické nebo dobíjecí baterie ve snadno využitelný zdroj energie pro chytré telefony, iPody, e-čtečky a další kapesní zařízení. 
  • Příjemně malé rozměry a váha pouhých 40 gramů, eliminují potřebu pátrat po elektrických zásuvkách, měničích napětí a cestovních adaptérech. 
  • Na jedno nabití poskytne energii pro 75 procent kapacity baterie chytrého telefonu.

Lehký, snadno ovladatelný a cenově dostupný AA napájecí zdroj je ideálním řešením pro situace, kdy standardní životnost baterie nestačí, ať už na cestách nebo jen na krátkých výletech. Doporučená cena: 379 Kč.

 

Ultra Slim Power PackUltratenký napájecí zdroj

•  Díky ergonomickému designu a velikostí nepřesahující obvyklý chytrý telefon se ultratenký napájecí zdroj vejde téměř kamkoli. 
•  Je to dokonalý společník na cesty, ideální pro studenty, cestovatele i obchodníky na cestách, kteří chtějí nabíjet své iPhony, MP3 přehrávače nebo malá Bluetooth zařízení. 
•  Obsahuje lehkou 1200mAh lithium-polymerovou baterii a má zabudovaný USB nabíjecí kabel.

Ultratenký napájecí zdroj kombinuje výhody plnohodnotné nabíječky s tenkým a snadno přenositelným obalem. Doporučená cena: 649 Kč.

 

Obrázky naleznete zde:  http://download.publitek.com/VER51-BatteryPacks.zip

rss icon

Twitter

Facebook logo

O společnosti Verbatim

Verbatim je přední světová společnost v oblasti ukládání dat a LED osvětlení se širokým produktovým portfoliem pro spotřebitelské a profesionální využití. Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat a je největším světovým dodavatelem optických médií (Blu-ray, DVD a CD).  Společnosti rovněž vyrábí  flash paměti, externí pevné disky, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství.

Kromě toho je Verbatim inovátorem v rychle se rozvíjející oblasti LED a OLED osvětlení, vyvíjí produkty s nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a vylepšeným dojmem z osvětlení. Nově je také dodavatelem systémů pro filtrování vody, značka Cleansui je v Japonsku jednou z nejoblíbenějších v oblasti vodních filtrů.

Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Corporation, jedné z největších světových chemických společností, která investuje do výzkumu a vývoje v mnoha různých odvětvích. Základní principy společnosti jsou založeny na snaze pomáhat lidem žít zdravým, pohodlným a trvale udržitelným způsobem. Regionální pobočky Verbatimu jsou EMEA, APAC a Sev. a Jižní Amerika, s kancelářemi ve většině zemí světa. Evropské ústředí společnosti má sídlo ve Velké Británii. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz.


Kontakt pro novináře:
Richard Kolibač | Account Manager Czech Republic | EAST SIDE Consulting | kolibac(at)east-side-consulting.com |  +420 733 120 999 |  Badeniho 290/1, 160 00 Praha 6, Czech Republic

 

Posted by Beth Morse at 11:17 AM email story