Popis loga

Nejnovější předpisy EU –
- zaměřit se na zákazníka a podat mu co nejvíce informací o výkonu výrobků.
- pro budoucí osvětlovací techniku jsou stanoveny specifikace produktu, které zajišťují, že se na evropský trh dostanou pouze kvalitní výrobky, které splňují mezinárodní předpisy týkající se bezpečnosti.

Srovnání mezi skutečným příkonem LED žárovky (6,5 W) a ekvivalentní klasickou žárovkou (25 W)
 
Představuje světelný výkon nebo světelný tok v lumenech, žlutá barva rámečku značí teplou bílou barvu a modrá barva rámečku značí studenou bílou barvu.
 
Osvětlovací výrobky LED jsou energeticky úsporné a ekologicky šetrné! V závislosti na typu výrobku lze ušetřit 70 až 80 % energie!
 
LED žárovky mají velmi dlouhou životnost několika tisíc hodin. Životnost v letech závisí na tom, kolik hodin denně je výrobek používán. Základní výpočet předpokládá použití žárovky 6 hodin denně.
 
Jedním z požadavků pro moderní domácí elektroniku je označení třídy energetické účinnosti výrobku. V osvětlení je označení v současné době požadováno pro nesměrové žárovky pro domácnost, tedy u typů žárovek, jako jsou svíčkové, klasické nebo kulové.
 
Tímto způsobem si můžete udělat představu o barvě světla výrobku. Pro vizualizaci používáme pruh.
 
Úhel paprsku je úhel kuželu světla z reflexivní žárovky zahrnující střední část až k úhlu, kde intenzita odpovídá 50 % maxima.
 
Udává informace o typu patice – viz níže uvedená tabulka.
 
Veškeré osvětlení společnosti Verbatim bohužel není stmívatelné. To je založeno na skutečnosti, že klasické nebo halogenové žárovky jsou založeny na zcela jiném fyzikálním principu vytváření světla. LED žárovky mají integrovaný elektrický obvod, který nemusí být kompatibilní s elektronikou potřebnou pro stmívání klasických žárovek. Tato značka je oficiální značka Evropské unie, která označuje stmívatelné výrobky. Pokud výrobek stmívatelný není, je tato značka přeškrtnutá.
 
Tato značka upozorňuje na nutnost vypnout napájení nebo odpojit příslušenství před výměnou žárovky. Toto opatření je pro vaši vlastní bezpečnost.
 
Tato značka slouží k vizualizaci rozměrů výrobku.
 
Většina lidí ví, že rozsvícení kompaktní zářivky nějakou dobu trvá. LED žárovky se zapínají okamžitě.
 
Klasické žárovky není možné nepřetržitě zapínat a vypínat. LED žárovky toto omezení nemají.
 
Classic A LED, 52019
  • 52019
  • 52019
  • 52019
  • 52019
  • 52019
Rollover image to zoom Překlopením obrázku jej přiblížíte.