50 let důvěryhodné technologie

Celosvětově uznávané výrobky Verbatim se prodávají ve více než 120 zemích a patří mezi ně například optická úložná média, jednotky USB, paměťové karty, pevné disky, disky SSD, mobilní příslušenství či struny pro 3D tisk. Síla výzkumu a vývoje a technologická vyspělost společnosti Verbatim v kombinaci s přísnou kontrolou kvality během výrobních procesů zaručují nejvyšší kvalitu produktů a technologií, kterým můžete důvěřovat.

Průkopníci uchovávání dat

Od svého založení v roce 1969 společnost Verbatim formovala vývoj technologie uchovávání dat. Latinsky znamená verbatim „doslova“ a už od založení společnosti tento název ilustruje princip přesného a bezchybného záznamu dat. Od disket a magnetooptických systémů přes média CD, DVD a Blu-ray po externí pevné disky, paměťové karty, USB flashdisky a SSD – rozsah širokého portfolia společnosti Verbatim a jejího vlivu v oblasti uchovávání dat je bezkonkurenční.

Společnost rovněž nabízí širokou škálu příslušenství k počítačům, které doplňuje její ústřední zaměření na úložiště a udržuje stejně vysoké standardy kvality, kompatibility a spolehlivosti.

Inovátor v materiálech pro 3D tisk

Společnost Verbatim nabízí kvalitní struny pro 3D tisk od roku 2014. V nabídce jsou nejčastěji používané struny, ABS a PLA i některé speciálně navržené pro společnost Verbatim. Stejně jako všechny produkty Verbatim se struny vyrábějí při dodržení vysokého standardu kontrol kvality s nízkou tolerancí, což zajišťuje konstantní podávání a stabilní tisk.