3D tisk

Vysoce kvalitní struny obsahující unikátní materiály Mitsubishi Chemical.

 
Nabídka strun

Podívejte se na naši nabídku strun. Uvádíme tabulku, která stručně objasňuje rozdíly, hlavní charakteristiky a použití pro nabízené struny.

Nabídka strun
Verbatim BVOH přehledně

Vysoce odolný, rychle tavitelný, vodou rozpustný podpůrný materiál pro spolehlivý 3D tisk složitých předmětů.

BVOH je materiál pro snadný tisk se spolehlivými vlastnostmi vytlačování a rychlou dobou tavení, mnohem rychlejší než současné materiály PVA / PVOH na trhu. Designérům tak umožňuje realizovat 3D modely daleko rychleji než dříve.

Uvedení DURABIOTM

Materiál DURABIO, vyvinutý jako náhrada za sklo společností Mitsubishi Chemical, který se již používá při výrobě automobilů a mobilních telefonů například pro dotykové obrazovky, povrchy středových tunelů a palubních desek či v exteriéru na masky chladiče, je nyní k dispozici jako 3D struna.

Uvedení DURABIO TM
Verbatim ve 3D
Verbatim ve 3D

Společnost Verbatim působí na poli 3D strun od roku 2014, kdy začala nabízet kvalitní struny s použitím unikátních materiálů Mitsubishi Chemical. Kombinace silných stránek výzkumu a vývoje společnosti Mitsubishi Chemical s vysokým odbytem a marketingovými operacemi po celém světě společnost dlouhodobě drží mezi špičkovými světovými dodavateli v oboru.