Zobrazit

Všechny produkty

Typ

AAA
AA
CR2016
CR2025
CR2032
CR2430
CR2450

Velikost balení

Balení po 4 ks
Balení po 10 ks

CenaAlkalické baterie AA

Baterie AA od společnosti Verbatim jsou nejoblíbenějším modelem. Jsou určeny pro použití v zařízeních, jako jsou přenosná rádia, MP3 přehrávače, fotoaparáty a dálková ovládání pro televize a DVD přehrávače.

Alkalické baterie AAA

Baterie AAA od společnosti Verbatim jsou nejmenším modelem v řadě. Jsou určeny pro použití do zařízení, jako jsou MP3 přehrávače, fotoaparáty a hračky, které vyžadují stálý vysoký výkon po dlouhou dobu.

Knoflíkové lithiové baterie

Nabídka speciálních lithiových knoflíkových baterií a alkalických baterií s vysokým napětím od společnosti Verbatim dokáže napájet širokou škálu malých přenosných přístrojů včetně 3D brýlí, dálkového ovládání a kamerového vybavení.

 

Zobrazit podrobnosti

Kompaktní nabíječka se zástrčkou pro EU

Nová kompaktní nabíječka Verbatim je určena k nabíjení baterií NiMH typu AA a AAA. Tato ekologická nabíječka, určená k nabíjení dobíjecích baterií (jedna dobíjecí baterie odpovídá 500 až 1 000 alkalickým bateriím), přispívá k výrazné úspoře nákladů.

Nabíjecí baterie Premium

Berta ohled na svou peněženku a planetu a používejte naše vynikající nabíjecí baterie, které mohou být dobíjeny více než 1 000krát. Jsou ideální pro neúsporná elektronická zařízení, jako jsou velké hračky a výpočetní zařízení.

Zobrazit podrobnosti