CD-R

Thermal Printable No ID Brand - 100 Pack Wrap Spindle

Přehled

DataLifePlus
Specifikace profesionálních optických médií Verbatim překračují normy stanovené příslušnými standardizačními orgány. Vyšší specifikace zaručí lepší kompatibilitu s vypalovačkami a rekordéry. Výsledkem je vyšší kvalita záznamu a tím i delší doba archivace a lepší čitelnost. Profesionální optická média Verbatim poznáte podle označení DataLifePlus.

Tepelný potisk
Disky Verbatim s možností tepelného potisku nabízejí tisk obrázků bez okrajů a s vysokým rozlišením a křišťálově čistý text tepelnou tiskárnou. Rychleschnoucí povrch zajistí jasně čitelné popisky za všech okolností. Disky s možností tepelného potisku jsou kompatibilní s tepelnými tiskárnami TEAC P55B a C, Rimage Everest 400 a 600 a řadou Rimage Prism Plus.

CD-R Thermal Printable No ID Brand - 100 Pack Wrap Spindle
CD-R Thermal Printable No ID Brand - 100 Pack Wrap Spindle
Podrobnosti o produktu

Číslo součásti: 43792

Kapacita: 700MB
Max. Zapis. Rychlosted: 52x
Baleni: 100 Pack Wrap Spindle
Povrch: Thermal Printable - No ID
Oblast tisku: 40 – 118mm

Obaly od společnosti Verbatim obsahují méně plastů a ostatních materiálů než jiné typy obalů. Tento typ obalu je díky své 100% recyklovatelnosti ekologicky šetrný.

Stříbrná reflexní vrstva pro bezkonkurenční výkon

Podpora

V centru podpory naleznete možnosti stažení softwaru, návody, odpovědi na časté otázky, informace o řešení problémů, záruce, vrácení a opravách a jak kontaktovat technickou podporu společnosti Verbatim.

43792 Global 3D
43792 Global Flat
43792 Global Angle
43792 Global Reflection
Thermal Printable noID printed
Thermal Printable noID unprinted