CD-RW

Colour 12x

Přehled

Při testování svých výrobků využívají výrobci disků média Verbatim. Světovou jedničkou není firma bezdůvodně – kvalita je zaručena!

Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji v posledních 50 letech nabízí společnost Verbatim disky nejvyšší kvality, které zajistí bezpečné uložení dat na celý život.

Dlouhá životnost

Optické disky nabízejí nejlepší řešení pro bezpečné dlouhodobé uložení důležitých souborů – ideální pro drahocenné fotografie, videa a dokumenty, o které nechcete přijít. Jsou odolné vůči prachu a vodě a odolávají výrazným změnám teploty a vlhkosti.

Vícenásobné použití

Přepisovatelné disky Verbatim lze zapisovat a přepisovat znovu a znovu. Technologie SERL umožňuje průběžné přepisování beze ztráty kvality či poškození zvukové stopy.

CD-RW Colour 12x
CD-RW Colour 12x

Podrobnosti o produktu

Číslo součásti: 43167

Barevná kolekce

Dodejte svému úložišti trochu barev. V baleních po pěti discích s výraznými barvami nebude vaše hudební kolekce nikdy vypadat nudně!

Kapacita: 700MB
Max. Zapis. Rychlosted: 12x
Baleni: 5 Pack Slim Case
Povrch: Colour

Stříbrná reflexní vrstva pro bezkonkurenční výkon

Podpora

V centru podpory naleznete možnosti stažení softwaru, návody, odpovědi na časté otázky, informace o řešení problémů, záruce, vrácení a opravách a jak kontaktovat technickou podporu společnosti Verbatim.

43167 - Global Cropped
43167 - Global 3D
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Purple
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Pink
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Orange
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Green
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Blue
43167 - Global Reflection