DVD-R Gold Archival

DVD-R Gold Archival
Tento produkt již není dostupnı.
Přehled

DataLifePlus
Specifikace profesionálních optickıch médií Verbatim překračují normy stanovené příslušnımi standardizačními orgány. Vyšší specifikace zaručí lepší kompatibilitu s vypalovačkami a rekordéry. Vısledkem je vyšší kvalita záznamu a tím i delší doba archivace a lepší čitelnost. Profesionální optická média Verbatim poznáte podle označení DataLifePlus.Při testování svıch vırobků využívají vırobci disků média Verbatim. Světovou jedničkou není firma bezdůvodně – kvalita je zaručena!

Díky rozsáhlému vızkumu a vıvoji v posledních 50 letech nabízí společnost Verbatim disky nejvyšší kvality, které zajistí bezpečné uložení dat na celı život.

Dlouhá životnost
Optické disky nabízejí nejlepší řešení pro bezpečné dlouhodobé uložení důležitıch souborů – ideální pro drahocenné fotografie, videa a dokumenty, o které nechcete přijít. Jsou odolné vůči prachu a vodě a odolávají vıraznım změnám teploty a vlhkosti.

Ochrana proti poškrábání HardCoat
DVD Verbatim mají ochranu proti poškrábání HardCoat, která chrání proti otiskům prstů a nánosům prachu, což snižuje počet chyb při záznamu či přehrávání.

DVD-R Gold Archival
DVD-R Gold Archival
Podrobnosti o produktu

Kapacita: 4.7GB
Max. Zapis. Rychlosted: 8x
Baleni: 25 Pack Spindle
Povrch: Inkjet Printable
Oblast tisku: 36 - 118mm

43634 - Global Flat
43634 - Global Angled
43634 DVD-R Gold Archival Global Disc Surface
43634 DVD-R Gold Archival Global Disc Surface printed