DVD-R Gold Archival

DVD-R Gold Archival
Tento produkt již není dostupnı.
Přehled

DataLifePlus
Specifikace profesionálních optickıch médií Verbatim překračují normy stanovené příslušnımi standardizačními orgány. Vyšší specifikace zaručí lepší kompatibilitu s vypalovačkami a rekordéry. Vısledkem je vyšší kvalita záznamu a tím i delší doba archivace a lepší čitelnost. Profesionální optická média Verbatim poznáte podle označení DataLifePlus.Při testování svıch vırobků využívají vırobci disků média Verbatim. Světovou jedničkou není firma bezdůvodně – kvalita je zaručena!

Díky rozsáhlému vızkumu a vıvoji, kterı vede mateřská společnost Mitsubishi Chemical Media, nabízí společnost Verbatim disky nejvyšší kvality, které zajistí bezpečné uložení dat po celou dobu životnosti.

Dlouhá životnost
Optické disky nabízejí nejlepší řešení pro bezpečné dlouhodobé uložení důležitıch souborů – ideální pro drahocenné fotografie, videa a dokumenty, o které nechcete přijít. Jsou odolné vůči prachu a vodě a odolávají vıraznım změnám teploty a vlhkosti.

Ochrana proti poškrábání HardCoat
DVD Verbatim mají ochranu proti poškrábání HardCoat, která chrání proti otiskům prstů a nánosům prachu, což snižuje počet chyb při záznamu či přehrávání.

DVD-R Gold Archival
DVD-R Gold Archival
Podrobnosti o produktu

Kapacita: 4.7GB
Max. Zapis. Rychlosted: 8x
Baleni: 25 Pack Spindle
Povrch: Inkjet Printable
Oblast tisku: 36 - 118mm

43634 - Global Flat
43634 - Global Angled
43634 DVD-R Gold Archival Global Disc Surface
43634 DVD-R Gold Archival Global Disc Surface printed