DVD-R

Matt Silver

 
DVD-R Matt Silver
Přehled

Při testování svıch vırobků využívají vırobci disků média Verbatim. Světovou jedničkou není firma bezdůvodně – kvalita je zaručena!

Díky rozsáhlému vızkumu a vıvoji v posledních 50 letech nabízí společnost Verbatim disky nejvyšší kvality, které zajistí bezpečné uložení dat na celı život.

DVD-R Matt Silver
DVD-R Matt Silver

Dlouhá životnost
Optické disky nabízejí nejlepší řešení pro bezpečné dlouhodobé uložení důležitıch souborů – ideální pro drahocenné fotografie, videa a dokumenty, o které nechcete přijít. Jsou odolné vůči prachu a vodě a odolávají vıraznım změnám teploty a vlhkosti.

Ochrana proti poškrábání HardCoat
DVD Verbatim mají ochranu proti poškrábání HardCoat, která chrání proti otiskům prstů a nánosům prachu, což snižuje počet chyb při záznamu či přehrávání.

Technologie AZO
Technologie AZO poskytuje nejvyšší odolnost vůči UV záření a nabízí vyšší ochranu a spolehlivost. Je tak zajištěna vysoká kvalita obrazu i zvuku a doba archivace více než 100 let.

DVD-R Matt Silver
DVD-R Matt Silver
Podrobnosti o produktu

Kapacita: 4.7GB
Max. Zapis. Rychlosted: 16x
Baleni: 10 Pack Spindle Wrap
Povrch: Matt Silver

Obaly od společnosti Verbatim obsahují méně plastů a ostatních materiálů než jiné typy obalů. Tento typ obalu je díky své 100% recyklovatelnosti ekologicky šetrnı.

43729 - Global Angled
43729  Global side reflection
DVD R Matt Silver 16x
43729 - Global Top
43729 - Global Side