DVD-RW

8cm Inkjet Printable

Tento produkt již není dostupný.

Přehled

Při testování svých výrobků využívají výrobci disků média Verbatim. Světovou jedničkou není firma bezdůvodně – kvalita je zaručena!

Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji v posledních 50 letech nabízí společnost Verbatim disky nejvyšší kvality, které zajistí bezpečné uložení dat na celý život.

DVD-RW 8cm Inkjet Printable
DVD-RW 8cm Inkjet Printable

Dlouhá životnost
Optické disky nabízejí nejlepší řešení pro bezpečné dlouhodobé uložení důležitých souborů – ideální pro drahocenné fotografie, videa a dokumenty, o které nechcete přijít. Jsou odolné vůči prachu a vodě a odolávají výrazným změnám teploty a vlhkosti.

Ochrana proti poškrábání HardCoat
DVD Verbatim mají ochranu proti poškrábání HardCoat, která chrání proti otiskům prstů a nánosům prachu, což snižuje počet chyb při záznamu či přehrávání.

Vícenásobné použití
Přepisovatelné disky Verbatim lze zapisovat a přepisovat znovu a znovu. Technologie SERL umožňuje průběžné přepisování beze ztráty kvality či poškození zvukové stopy.

8cm disky
Tyto 8cm přepisovatelné disky DVD mají kapacitu 1,4 GB nebo 30 minut záznamu. Přestože mají menší průměr než běžné disky DVD, fungují správně ve většině přehrávačů DVD. Lze je až 1000krát přepsat beze ztráty kvality. Média +RW navíc nevyžadují finalizaci, je možné nahrávat, přehrávat a poté pokračovat v nahrávání.

Přizpůsobte si disk
Disky Verbatim s možností potisku mají speciální povrch pro použití inkoustové tiskárny. Tyto disky umožňují natisknout na celý povrch disku naprosto cokoli.

DVD-RW 8cm Inkjet Printable
DVD-RW 8cm Inkjet Printable

Podrobnosti o produktu

Číslo součásti: 43640

Kapazität: 1.4GB
Geschwindigkeit: 2x
Verpackung: 10 Pack Spindle
Oberfläche: Inkjet Printable
Oblast tisku: 22 – 78mm


Stříbrná reflexní vrstva pro bezkonkurenční výkon

Podpora

V centru podpory naleznete možnosti stažení softwaru, návody, odpovědi na časté otázky, informace o řešení problémů, záruce, vrácení a opravách a jak kontaktovat technickou podporu společnosti Verbatim.

43640 Global Flat
43640 Global Reflect
43640 DVD-RW 8cm Global Disc Surface printed
43640 DVD-RW 8cm Global Disc Surface