DVD+RW

8cm Matt Silver

Tento produkt již není dostupný.
Přehled

Při testování svých výrobků využívají výrobci disků média Verbatim. Světovou jedničkou není firma bezdůvodně – kvalita je zaručena!

Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji v posledních 50 letech nabízí společnost Verbatim disky nejvyšší kvality, které zajistí bezpečné uložení dat na celý život.

DVD+RW 8cm Matt Silver
DVD+RW 8cm Matt Silver

Dlouhá životnost
Optické disky nabízejí nejlepší řešení pro bezpečné dlouhodobé uložení důležitých souborů – ideální pro drahocenné fotografie, videa a dokumenty, o které nechcete přijít. Jsou odolné vůči prachu a vodě a odolávají výrazným změnám teploty a vlhkosti.

Ochrana proti poškrábání HardCoat
DVD Verbatim mají ochranu proti poškrábání HardCoat, která chrání proti otiskům prstů a nánosům prachu, což snižuje počet chyb při záznamu či přehrávání.

Vícenásobné použití
Přepisovatelné disky Verbatim lze zapisovat a přepisovat znovu a znovu. Technologie SERL umožňuje průběžné přepisování beze ztráty kvality či poškození zvukové stopy.

8cm disky
Tyto 8cm přepisovatelné disky DVD mají kapacitu 1,4 GB nebo 30 minut záznamu. Přestože mají menší průměr než běžné disky DVD, fungují správně ve většině přehrávačů DVD. Lze je až 1000krát přepsat beze ztráty kvality. Média +RW navíc nevyžadují finalizaci, je možné nahrávat, přehrávat a poté pokračovat v nahrávání.

DVD+RW 8cm Matt Silver
DVD+RW 8cm Matt Silver
Podrobnosti o produktu

Kapacita: 1.4GB
Max. Zapis. Rychlosted: 4x
Baleni: 5 Pack Branded Jewel Case
Povrch: Matt Silver

43565 Global Flat
43565 Global 3D
DVD+RW 8cm Matt Silver 4x
43565 Global Reflection