Verbatim MDISC

Lifetime archival BDXL 100GB - balení po 1 discích (Jewel Case)

 

Přehled

Verbatim MDISC je novým standardem v digitálním ukládání. Je navržen tak, aby zachoval a ochránil vaše soubory vyrytím informací do patentované vrstvy podobné kameni, která je odolná vůči světlu, teplotě i vlhkosti. Zkoušky provedené společností Millenniata podle průmyslové normy ISO/IEC 10995 ukázaly, že předpokládaná průměrná životnost média MDISC je 1332 let a po 667 letech vykazuje známky ztráty dat jen 5 % disků. Proto je odhadovaná životnost v řádu několika stovek let.

100GB kapacita formátu BDXL usnadňuje archivaci nepostradatelných dat jak domácím uživatelům, tak malým i velkým podnikům.

Disky BDXL MDISC používají navíc titan, který zajistí ještě vyšší životnost. Společně s patentovanou záznamovou vrstvou podobnou kameni tak média MDISC poskytují maximální ochranu vašich nejcennějších vzpomínek a dat.

Pro zápis dat na tyto disky je třeba Blu-ray vypalovačka BD-XL.

 
Verbatim MDISC Lifetime archival BDXL 100GB - balení po 1 discích (Jewel Case)

Podrobnosti o produktu

Číslo součásti: 43833

Přizpůsobte si disk – potisk

Disky Verbatim s možností potisku mají speciální povrch pro použití inkoustové tiskárny. Tyto disky umožňují natisknout na celý povrch disku naprosto cokoli.

Kapacita: 100 GB
Rychlost: 4x
Způsob balení: balení po 1 discích (Jewel Case)
Povrch disku: Možnost potisku na inkoustových tiskárnách
Oblast tisku: 40–118 mm

Stříbrná reflexní vrstva pro bezkonkurenční výkon

Video

Verbatim MDISC Lifetime archival BDXL 100GB - balení po 1 discích (Jewel Case)

Podpora

V centru podpory naleznete možnosti stažení softwaru, návody, odpovědi na časté otázky, informace o řešení problémů, záruce, vrácení a opravách a jak kontaktovat technickou podporu společnosti Verbatim.

Verbatim M-Disc Blu-Ray XL 43834 Lifestyle 2
43833 Flat
43833 3D
43833 Flat packaging reflection