Verbatim MDISC

BD-R 5er-Pack, Jewel Case

 

Přehled

Verbatim MDISC představuje nový standard v oblasti digitálního ukládání, navržený k zachování a ochraně souborů vyrytím informací do patentované vrstvy, která je pevná jako skála a odolná vůči světlu, teplotám i vlhkosti.

Testování v souladu s průmyslovým standardem ISO/IEC 10995, které provedla společnost Millenniata, ukazuje, že předpokládaná životnost disků MDISC DVD je 1 332 roků, přičemž pouhých 5 % disků vykazuje známky ztráty dat po 667 letech. Předpokládaná životnost je tím pádem několik set roků.

To znamená, že při ukládání vašich cenných fotografií, hudebních knihoven, lékařských dokumentů nebo jiných údajů máte jistotu, že se vše nachází na disku, který přečká několik generací.

Verbatim MDISC BD-R 5er-Pack, Jewel Case
Verbatim MDISC BD-R 5er-Pack, Jewel Case

Podrobnosti o produktu

Číslo součásti: 43823

Přizpůsobte si disk – potisk

Disky Verbatim s možností potisku mají speciální povrch pro použití inkoustové tiskárny. Tyto disky umožňují natisknout na celý povrch disku naprosto cokoli.

Kapacita: 25 GB
Rychlost: 4x 
Způsob balení: 5er-Pack, Jewel Case
Povrch disku: Možnost potisku na inkoustových tiskárnách 
Oblast tisku: 40 – 118 mm

Na disky MDISC BD R je nutné zapisovat pomocí vypalovacích mechanik BD R s podporou technologie MDISC a číst z nich můžete pomocí většiny současných mechanik BD R.

Stříbrná reflexní vrstva pro bezkonkurenční výkon

Video

Verbatim MDISC BD-R 5er-Pack, Jewel Case

Podpora

V centru podpory naleznete možnosti stažení softwaru, návody, odpovědi na časté otázky, informace o řešení problémů, záruce, vrácení a opravách a jak kontaktovat technickou podporu společnosti Verbatim.

43823 Global Flat
43823 Global 3D
43823 Global Flat packaging reflection
43823 Global Flat