Verbatim MDISC

DVD R Balení po 10 ks na spindlu

 
Tento produkt již není dostupný.
Přehled

Verbatim MDISC představuje nový standard v oblasti digitálního ukládání, navržený k zachování a ochraně souborů vyrytím informací do patentované vrstvy, která je pevná jako skála a odolná vůči světlu, teplotám i vlhkosti.

Testování v souladu s průmyslovým standardem ISO/IEC 10995, které provedla společnost Millenniata, ukazuje, že předpokládaná životnost disků MDISC DVD je 1 332 roků, přičemž pouhých 5 % disků vykazuje známky ztráty dat po 667 letech. Předpokládaná životnost je tím pádem několik set roků.

To znamená, že při ukládání vašich cenných fotografií, hudebních knihoven, lékařských dokumentů nebo jiných údajů máte jistotu, že se vše nachází na disku, který přečká několik generací.

Verbatim MDISC DVD R Balení po 10 ks na spindlu
Verbatim MDISC DVD R Balení po 10 ks na spindlu
Podrobnosti o produktu

Kapacita: 4,7 GB
Rychlost: 4x
Způsob balení: Balení po 10 ks na spindlu
Povrch disku: Možnost potisku na inkoustových tiskárnách
Oblast tisku: 40 – 118 mm

Na disky MDISC DVD je nutné zapisovat pomocí vypalovacích mechanik DVD s podporou technologie MDISC (kompatibilní zařízení naleznete níže) a číst z nich můžete pomocí většiny současných mechanik DVD.

Stříbrná reflexní vrstva pro bezkonkurenční výkon

Video

Verbatim MDISC DVD R Balení po 10 ks na spindlu

Podpora

Visit the support centre for software downloads, manuals, FAQs, troubleshooting, warranty, returns and repairs, and how to contact Verbatim Technical Support.

43824 Packaging 3D
43824 Global Flat
43824 Global Flat reflection
43824 Global Flat