Bezdrátová nabíječka

kovová

Přehled

Bezdrátové nabíjení
Změňte způsob nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky Verbatim. Stačí telefon položit doprostřed základny bezdrátového nabíjení a nabíjení okamžitě začne. Je to rychlejší, jednodušší a úhlednější než použití fyzických konektorů a kabelů. Nabíječka má zabudovanou ochranu proti přepětí a po dokončení nabíjení přejde do pohotovostního režimu. Některá pouzdra telefonů nemusí být s bezdrátovým nabíjením kompatibilní, takže je třeba je předtím sejmout.

Bezdrátová nabíječka - kovová
Bezdrátová nabíječka - kovová

Rychlé nabíjení
Bezdrátová nabíječka je v režimu rychlého nabíjení schopna nabíjet až při 10 W. Je ideální pro nejnovější smartphony, které podporují rychlé nabíjení. Bezdrátová nabíječka dodává to, co požaduje konkrétní telefon, aniž by překročila množství dodávané napájecím zdrojem připojeným k ní.

Kompatibilita
Tato nabíječka má certifikaci Qi a je kompatibilní s telefony s podporou Qi. U většiny novějších modelů telefonů je to standard. Starší modely mohou vyžadovat propojené příslušenství (například pouzdro) nebo adaptér nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky. Certifikace Qi zahrnuje přísné testování kompatibility, bezpečnosti a spolehlivosti, a aby bylo možné používat značku Qi, je třeba splňovat požadované normy.

Prvotřídní povrchová úprava
Nabíječka je k dispozici ve dvou provedeních, v elegantním kovovém provedení nebo s trvanlivou gumovou hranou. Kovová i gumová povrchová úprava má protiskluzovou podložku, která zabraňuje sklouznutí telefonu. Vzhledem k tenké konstrukci se snadno přenáší, váží méně než 100 gramů a je dodáván s napájecím kabelem USB (zástrčka není součástí dodávky). LED indikátory ukazují stav napájení a nabíjení.

Bezdrátová nabíječka - kovová
Bezdrátová nabíječka - kovová
Podrobnosti o produktu

  • Nabíjejte telefon bez kabelů
  • 10W režim rychlého nabíjení
  • Kompatibilní s telefony s podporou Qi
  • Protiskluzová podložka
  • Prémiová povrchová úprava s kovovými okraji

Požadavky na systém

Port USB

K rychlému nabíjecímu režimu je zapotřebí elektrická zástrčka pro rychlé nabíjení

Bezdrátová nabíječka - kovová
Bezdrátová nabíječka - kovová
Technické údaje

  • Příkon: 5 V / 2 A a 9 V / 2 A
  • Výstup: 5 V / 2 A a 9 V / 1,1 A
  • Rozměry: 99×9 mm (H×V)
  • Hmotnost: 150 g

Obsah balení

Deska pro bezdrátové nabíjení
Kabel USB
Příručka rychlého spuštění

Bezdrátová nabíječka - kovová
49551 Packaging 3D
49551 Angled Silver
49551 Angled with Reflection Silver
49551 Back Silver
49551 Top Silver
49551 Base Silver
49551 Packaging Flat