Jsme zde, abychom vám pomohli

Na naší stránce podpory naleznete nejnovější software ke stažení, příručky a časté otázky k našim produktům a také informace, jak kontaktovat technickou podporu Verbatim. Najdete zde odpovědi na otázky k produktům Verbatim, které máte rádi.

Here to Help

Prohledat adresář dokumentů podpory

Reset

Zobrazují se dokumenty pro: DVD+R Double Layer Matt Silver

Klíčové technologie: Co je to hard coat (pevný potah)?

Speciálně vytvořený odolný potah DVD médií a Blu-ray disků, který výjimečně odolává poškození poškrábáním.

Klíčové technologie: Co je to MediDisc?

CD-R a DVD-R cílené na zdravotnický sektor za účelem ukládání důležitých údajů o pacientech. Používá přísnější specifikace pro zajištění lepší kompatibility a kvality záznamu. Používá AZO.

Klíčové technologie: Co je to SERL?

Unikátní zapisovací vrstva na záznamových médiích Verbatim typu CDRW, DVD/RW a BD-RE, která znovu a znovu zajišťuje nízkou úroveň šum záznamu.

Klíčové technologie: Co je to AZO?

Ta nejvyšší možná odolnost vůči UV záření, která nabízí vyšší ochranu a spolehlivost. Vyšší kvalita obrazu a zvuku a možnost archivace po více než 100 let. Použití u DVDR a CD-R disků.

Co znamená DataLifePlus?

Do profesionálního portfolia společnosti Verbatim patří řada DataLifePlus. Výrobky, které do ní patří, mají ještě přísnější specifikace a odstraňují chyby sledování stopy a zaostření, čímž zajišťují lepší kompatibilitu s vypalovačkami a zapisovacími jednotkami.

Výsledkem je:
• Nižší odchylka a excentricita CD-R
• Nižší odchylka a náklon u DVD-R
• Přesnější specifikace u BD-R

Produktové služby a podpora
Získejte odpovědi na otázky týkající se záležitostí nastavení, používání a péče, oprav a údržby produktu. Dokážeme vám pomoci.
Email:

Pošlete e-mail a dostanete odpověď přímo od zástupce podpory Verbatim.

Tým e-mailové podpory
Telefon:

Zavolejte zástupci podpory Verbatim:

00 800 3883 2222 nebo 0049 6196 900198/ -96/ -94
Podpora Verbatim je k dispozici od pondělí do pátku 9.00–17.00 středoevropského času (mimo státní svátky) v těchto jazycích: angličtina, němčina, italština, francouzština a španělština.