Jsme zde, abychom vám pomohli

Na naší stránce podpory naleznete nejnovější software ke stažení, příručky a časté otázky k našim produktům a také informace, jak kontaktovat technickou podporu Verbatim. Najdete zde odpovědi na otázky k produktům Verbatim, které máte rádi.

Here to Help

Prohledat adresář dokumentů podpory

Reset
Produktové služby a podpora
Získejte odpovědi na otázky týkající se záležitostí nastavení, používání a péče, oprav a údržby produktu. Dokážeme vám pomoci.
Email:

Pošlete e-mail a dostanete odpověď přímo od zástupce podpory Verbatim.

Tým e-mailové podpory
Telefon:

Zavolejte zástupci podpory Verbatim:

00 800 3883 2222 nebo 0049 6196 900198/ -96/ -94
Podpora Verbatim je k dispozici od pondělí do pátku 9.00–17.00 středoevropského času (mimo státní svátky) v těchto jazycích: angličtina, němčina, italština, francouzština a španělština.

Zpravodaj Verbatim

Získávejte přímé a aktuální informace o nových produktech, speciálních nabídkách a novinky z oboru – ze zdroje, kterému můžete věřit.

Newsletter registration

Please fill in the following information to receive our newsletter including all the latest information about our products, promotions and competitions.

Sdělte nám prosím, o jaké kategorie máte zájem:
Zadejte kód Captcha

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

please wait... Jste distributor nebo prodejce produktů Verbatim?

Pokud ano, můžete se zaregistrovat a získat přístup k našemu marketingovému adresáři (Marketing Directory), kde získáte novinky, obrázky, videa, loga a mnoho dalšího užitečného marketingového materiálu, který vám pomůže s propagací. Pouze pro obchodní zákazníky. Registrujte se zde…

After submitting your registration, you will receive a confirmation email which includes a link that you will need to click to start receiving our newsletters. A link to enable you to unsubscribe from our newsletter is included in every newsletter you receive from us.
Děkujeme za Váš zájem o vstup do komunity Vmail. Za chvíli obdržíte e-mail s potvrzením. Kliknutím na uvedený odkaz můžete aktivovat svou registraci a začít rovnou používat vše, co služba Vmail nabízí. To je vše! Příjemnou zábavu!
Verbatim Newsletter