Jsme zde, abychom vám pomohli

Na naší stránce podpory naleznete nejnovější software ke stažení, příručky a časté otázky k našim produktům a také informace, jak kontaktovat technickou podporu Verbatim. Najdete zde odpovědi na otázky k produktům Verbatim, které máte rádi.

Here to Help

Prohledat adresář dokumentů podpory

Reset
Záruka Verbatim
Děkujeme, že jste si zvolili produkt značky Verbatim.

Jediným opravným prostředkem v rámci této záruky je výměna zboží. Tato záruka se nevztahuje na běžné opotřebování nebo poškození následkem nesprávného používání, hrubého zacházení nebo nehody, ani na nekompatibilitu či snížený výkon způsobený použitým softwarem nebo hardwarem.

SPOLEČNOST VERBATIM NEODPOVÍDÁ ZA ZTRÁTU DAT ANI JAKÉKOLI JINÉ NAHODILÉ, NÁSLEDNÉ NEBO ZVLÁŠTNÍ ŠKODY, AŤ JSOU ZPŮSOBENY JAKKOLI, PŘI PORUŠENÍ ZÁRUKY ATD. Tato záruka vám poskytuje konkrétní zákonná práva. Navíc můžete mít i další práva, která se v jednotlivých státech a zemích liší. Tyto záruční podmínky platí pouze pro zboží společnosti Verbatim zakoupené v Evropě, na Středním východě nebo v Africe. Pokud jste produkt zakoupili v jiné zemi, přejděte na stránku této země. Společnost Verbatim nevylučuje, neomezuje ani nepozastavuje žádná další práva, která vám příslušejí, a to ani práva, která mohou vyplynout z nesouladu s kupní smlouvou. Abyste plně pochopili svá práva, prostudujte si zákony své země, provincie či státu.

Omezená doživotní záruka:(Optická média)

Společnost Verbatim zaručuje, že tento výrobek nemá žádnou vadu materiálu ani zpracování. Tato záruka se nevztahuje na baterie. Pokud před uplynutím záruční lhůty zjistíte závadu, výrobek vám bude zdarma vyměněn. Vraťte jej spolu s originálním dokladem o zaplacení prodejci, od něhož jste jej zakoupili, nebo kontaktujte společnost Verbatim.

Dvouletá omezená záruka:(Pevné disky, Vodní filtry, Paměť Flash)

Společnost Verbatim zaručuje, že se u tohoto výrobku po dobu 2 let od prvního zakoupení neprojeví žádné vady materiálu či zpracování. Tato záruka se nevztahuje na baterie. Pokud před uplynutím záruční lhůty zjistíte závadu, výrobek bude vám bude vyměněn. Vraťte jej spolu s originálním dokladem o zaplacení prodejci, od něhož jste jej zakoupili, nebo kontaktujte společnost Verbatim.

Produktové služby a podpora
Získejte odpovědi na otázky týkající se záležitostí nastavení, používání a péče, oprav a údržby produktu. Dokážeme vám pomoci.
Email:

Pošlete e-mail a dostanete odpověď přímo od zástupce podpory Verbatim.

Tým e-mailové podpory
Telefon:

Zavolejte zástupci podpory Verbatim:

00 800 3883 2222 nebo 0049 6196 900198/ -96/ -94
Podpora Verbatim je k dispozici od pondělí do pátku 9.00–17.00 středoevropského času (mimo státní svátky) v těchto jazycích: angličtina, němčina, italština, francouzština a španělština.