Verbatim
 
 

Verbatim MediaShare Wireless

MediaShare Wireless je prenosné zarízení pro bezdrátový prenos dat, které spolupracuje s vaším tabletem a chytrým telefonem. UKLÁDEJTE, STREAMUJTE A SDÍLEJTE... Kdekoliv!

SDÍLENÍ - Tablety a chytré telefony casto omezuje kapacita jejich vestaveného úložište a omezené možnosti prístupu k obsahu uloženému jinde. Díky MediaShare Wireless mužete bez kabelu a pripojení k internetu pristupovat ke svým souborum a používat je. Mužete bezdrátove prenášet videa, hudbu, fotografie a data. To vše soucasne až do 5 zarízení!

BEZDRÁTOVÝ MOST - Zarízení MediaShare Wireless dokáže premostit pripojení k jiné bezdrátové síti, bezdrátovému prístupovému bodu, prístupovému bodu telefonu iPhone, síti 3G atd. Díky tomu mužete prehrávat obsah z internetu a jiné zarízení muže soucasne prenášet obsah ze zarízení MediaShare.


Číslo produktu (PN) : 98243
MediaShare Wireless je prenosné zarízení pro bezdrátový prenos dat, které spolupracuje s vaším tabletem a chytrým telefonem. UKLÁDEJTE, STREAMUJTE A SDÍLEJTE... Kdekoliv!SDÍLENÍ
Tablety a chytré telefony casto omezuje kapacita jejich vestaveného úložište a omezené možnosti prístupu k obsahu uloženému jinde. Díky MediaShare Wireless mužete bez kabelu a pripojení k internetu pristupovat ke svým souborum a používat je. Mužete bezdrátove prenášet videa, hudbu, fotografie a data. To vše soucasne až do 5 zarízení!
PRIPOJENÍ USB / KARTY SD
Pracujte se soubory na prenosném pevném disku, jednotce USB nebo pametové karte SD ze zarízení Kindle Fire nebo tabletu ci chytrého telefonu se systémem iOS nebo Android, prostrednictvím portu USB nebo slotu SD na zarízení MediaShare. Umožnuje vám zálohovat všechny cenné fotografie a videa z tabletu nebo chytrého telefonu do fyzického pametového zarízení. Slot na karty SD a hostitelský port USB podporují pripojení za provozu. Pokud jsou pripojena dve pametová zarízení, mužete mezi nimi navzájem prenášet obsah.
BEZDRÁTOVÝ MOST
Zarízení MediaShare Wireless dokáže premostit pripojení k jiné bezdrátové síti, bezdrátovému prístupovému bodu, prístupovému bodu telefonu iPhone, síti 3G atd. Díky tomu mužete prehrávat obsah z internetu a jiné zarízení muže soucasne prenášet obsah ze zarízení MediaShare.


APLIKACE PRO SPRÁVU SOUBORU
Aplikaci Verbatim MediaShare si mužete stáhnout ze služeb Amazon Appstore, Apple AppStore nebo Google Play. Funkce aplikace:

  • pripojení k zarízení MediaShare Wireless,

  • kopírování, prehrávání a streamování souboru,

  • kopírování souboru ze zarízení do zarízení MediaShare,

  • kopírování souboru ze zarízení MediaShare do dalších zarízení,

  • kopírování souboru z karty SD nebo úložište USB prostrednictvím zarízení MediaShare,

  • zmena nastavení bezdrátové síte,

  • premostení do jiné bezdrátové síte LAN.PRODLOUŽENÁ VÝDRŽ BATERIE
Zarízení MediaShare Wireless napájí 3000mAh dobíjecí baterie. Nabíjet je mužete prostrednictvím portu USB na pocítaci/notebooku, nabíjecky Verbatim Power Pack nebo elektrické zásuvky (je potreba nabíjecka a kabel pro chytré telefony s konektorem microUSB). Zarízení MediaShare mužete také použít jako nouzovou nabíjecku chytrých telefonu (vyžaduje kabel USB pro chytrý telefon).
*Jednotka USB, prenosný pevný disk ani pametová karta SD nejsou soucástí balení.
**1 uživatel. Nepripojeno žádné zarízení USB. Prehrávání z karty SDXC s prenosovou rychlostí videa 2 Mb/s nebo nižší.

 
Informace o produktu
Požadavky na systém

Vyžaduje kartu SD nebo paměťové médium USB (nedodává se).
Ke stažení aplikace je potřeba připojení mobilního zařízení k internetu. Aplikace pro zařízení Kindle je k dispozici bezplatně ve službě Amazon Appstore, aplikace pro systém iOS ve službě iTunes Store a aplikace pro systém Android ve službě Google Play.
Vyžaduje systémy iOS 4.0 nebo novější a Android 2.0 nebo novější.

Podporované typy souborů médií závisí na přehrávači nainstalovaném v mobilním zařízení.

Technické údaje

Hardwarová rozhraní / kontrolky:

Bezdrátové rozhraní:

Baterie:

Podporovaná média:

Obsah balení:
Verbatim MediaShare Wireless
Kabel USB
Úvodní příručka

Obsah balení:

Verbatim MediaShare Wireless
USB Cable
Quick Start Guide

 
Verbatim Europe - www.verbatim-europe.com